پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهوردپرسآموزش وردپرس7 بهترین افزونه وردپرس برای فشرده سازی تصاویر با مقایسه (2021)
image-compression-plugin-compared-–-og.png

7 بهترین افزونه وردپرس برای فشرده سازی تصاویر با مقایسه (2021)

 

آیا به دنبال بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس برای وب سایت خود هستید؟

افزونه های فشرده سازی تصویر به شما این امکان را می دهد تا به راحتی تصاویر را در وردپرس برای سرعت و عملکرد بهتر به طور خودکار بهینه کنید.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های فشرده سازی تصویر برای وردپرس را مقایسه کرده ایم.

مقایسه 7 بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس

چه زمانی به افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس نیاز دارید؟

اندازه تصاویر نسبت به متن ساده بزرگتر است ، به این معنی که بارگیری آنها بیشتر طول می کشد و می تواند سرعت وب سایت شما را کاهش دهد.

اما احتمالاً این جمله را شنیده اید: “یک عکس هزار کلمه ارزش دارد”. تصاویر محتوای شما را جذاب تر و تعاملی تر می کند.

برای بهبود سرعت وب سایت وردپرس ، باید تصاویر خود را برای وب بهینه کنید.

از آنجایی که بهینه سازی تصاویر می تواند سرعت بارگذاری سایت شما را افزایش دهد ، سئوی وردپرس شما را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند ترافیک بیشتری داشته باشید.

بهترین راه برای انجام این کار استفاده از Photoshop یا نرم افزار ویرایش تصویر دیگر قبل از بارگذاری تصویر در وردپرس است. این امر به شما کنترل بیشتری بر کیفیت تصاویر وب سایت شما می دهد.

با این حال ، همه کاربران از کار با یک برنامه ویرایش تصویر راحت نیستند. برای برخی افراد ، بهینه سازی هر تصویری که بارگذاری می کنند ، کار زیادی به نظر می رسد.

خوشبختانه چندین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس وجود دارد که می تواند در این زمینه به شما کمک کند. این افزونه ها با فشرده سازی خودکار و استفاده از نسخه های کوچکتر در وب سایت شما ، تصاویر شما را بهینه می کنند.

با توجه به این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های فشرده سازی تصویر وردپرس بیندازیم و نحوه جمع آوری آنها از نظر بهینه سازی ، عملکرد و کیفیت تصویر.

1. EWWW Optimizer Image

بهینه ساز تصویر EWWW

EWWW Image Optimizer بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس است. استفاده از آن آسان است و می تواند به طور خودکار تصاویری را که در حال بارگذاری هستید بهینه سازی کند.

همچنین می تواند تصاویر فشرده شما را به صورت فشرده و بهینه سازی کند.

حتی اگر تصاویر شما فشرده می شوند ، تشخیص تفاوت بین فشرده و غیر فشرده از نظر کیفیت بسیار دشوار خواهد بود.

به علاوه ، کل فرایند فشرده سازی و بهینه سازی به صورت خودکار انجام می شود. این شامل مقیاس بندی تصویر به اندازه صفحه و دستگاه مناسب ، بارگذاری تنبل و حتی تبدیل به قالب تصویر WebP نسل بعدی است.

همچنین می تواند تصاویر ایجاد شده توسط سایر افزونه های وردپرس و ذخیره شده در خارج از پوشه های کتابخانه رسانه شما را بهینه کند. این افزونه از JPG ، PNG ، GIF و حتی بهینه سازی PDF پشتیبانی می کند.

همچنین یک الف وجود دارد نسخه رایگان افزونه موجود است ، که به شما امکان می دهد بهینه سازی تصویر را روی سرور خود انجام دهید. این می تواند برای دارندگان وب سایت وردپرس که نگران حفظ حریم خصوصی هستند عالی باشد.

با این حال ، سایتهای دارای تصاویر زیاد یا سایتهایی که ترافیک زیادی دارند ، می خواهند طرح پولی را انتخاب کنند ، زیرا شامل CDN بهینه سازی تصویر است که به طور خودکار تصاویر را هنگام مشاهده فشرده و تبدیل می کند.

از همه بهتر ، EWWW Optimizer Image بسیار مقرون به صرفه است. برنامه ها از 7 دلار در ماه شروع می شود و از تصاویر نامحدود پشتیبانی می کند. اگر بیش از یک سایت دارید ، به برنامه ای با قیمت بالاتر نیاز دارید.

در برنامه شما یک موتور ذخیره سازی ، بهینه سازی CSS/JS و بهینه سازی Google Font وجود دارد که به بارگیری سریعتر سایت شما کمک می کند.

2. Optimole

Optimole

Optimole یکی دیگر از گزینه های عالی برای افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس است.

استفاده از این افزونه نیاز به ایجاد سریع حساب و راه اندازی کلید API دارد. پس از آن ، استفاده از آن ساده است و کنترل کامل بر بهینه سازی تصویر را به شما می دهد.

Optimole توسط یک CDN تصویر تغذیه می شود ، بنابراین تصاویر شما بدون توجه به اینکه بازدیدکنندگان شما از کجا آمده اند به سرعت بارگیری می شوند. با استفاده از CDN ، تصاویر شما در زمان واقعی بهینه شده و در اندازه مناسب در اختیار بازدیدکنندگان وب سایت شما قرار می گیرد.

شما می توانید تمام تصاویر بهینه شده خود را در یک داشبورد واحد مشاهده کنید و سفارشی سازی تنظیمات فشرده سازی برای تک تک تصاویر را آسان کنید.

به شما امکان می دهد مواردی مانند کیفیت فشرده سازی ، تغییر اندازه تصویر بزرگ ، بارگذاری تنبل و موارد دیگر را تنظیم کنید.

حتی یک تنظیم منحصر به فرد وجود دارد که به طور خودکار تصاویر شما را برای شما علامت گذاری می کند. این برای عکاسانی که سعی می کنند از کار خود محافظت کنند عالی است.

قیمت بر اساس تعداد بازدیدکنندگان در ماه است. این افزونه رایگان اجازه می دهد تا 5000 بازدید کننده در ماه. در حالی که برنامه های پولی با پرداخت صورتحساب سالانه از 19.08 دلار شروع می شود و از 25000 بازدید کننده در ماه پشتیبانی می کند.

3. ShortPixel Image Optimizer

ShortPixel

ShortPixel Image Optimizer یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی عالی وردپرس است.

این نرم افزار دارای ویژگی های پیشرفته است و به شما امکان انتخاب قالب های فشرده سازی را می دهد. به محض فعال کردن افزونه ، فشرده سازی تصاویر را آغاز می کند و تصاویر اصلی خود را در یک پوشه جداگانه ذخیره می کند.

اگر از افزونه رایگان، سپس از شما می خواهد با ارائه آدرس ایمیل خود یک کلید API دریافت کنید.

حساب رایگان اولیه به شما امکان فشرده سازی حداکثر 100 تصویر در ماه را می دهد و برای افزایش این محدودیت باید برنامه های پولی آنها را ارتقا دهید.

حتی می توانید PNG را به JPEG و بالعکس با کلیک یک دکمه تبدیل کنید.

همچنین با WooCommerce ، NextGEN Gallery و افزونه های ترجمه WPML سازگار است.

اگر از Cloudflare به عنوان CDN وردپرس خود استفاده می کنید ، می توانید سرویس را ادغام کنید ، بنابراین تصاویر شما به طور خودکار با نسخه جدید به روز می شوند.

ShortPixel نیز بسیار مقرون به صرفه است. برنامه ها بر اساس تعداد تصاویر است و از 4.99 دلار در ماه برای حداکثر 5000 تصویر در ماه شروع می شود.

4. reSmush.it

reSmush.it یک انتخاب عالی دیگر برای افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس است. این به شما امکان می دهد تصاویر را هنگام بارگذاری بهینه کنید و همچنین گزینه بهینه سازی انبوه را برای تصاویر قدیمی ارائه دهید.

شما با کشویی آسان برای استفاده بر کیفیت تصویر و فشرده سازی آن کنترل کامل دارید.

از API reSmush برای بهینه سازی تصاویر استفاده می کند و به شما امکان می دهد سطح بهینه سازی برای بارگذاری های خود را انتخاب کنید.

نکته منفی این است که سطوح فشرده سازی متفاوتی ندارد. همچنین بهینه سازی را برای بارگذاری های با حجم کمتر از 5 مگابایت محدود می کند. در صورت نیاز به افزودن تصویر در اندازه کامل ، می توانید تصاویر جداگانه را از فشرده سازی حذف کنید.

5. فشرده سازی تصاویر JPEG و PNG

JPEG و PNG را فشرده کنید توسط تیم پشت TinyPNG ایجاد شده است و برای استفاده از افزونه باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. فقط می توانید 500 تصویر در هر ماه با حساب رایگان بهینه کنید.

با بارگذاری می تواند تصاویر را بطور خودکار فشرده کند و همچنین می توانید تصاویر قدیمی را به صورت انبوه بهینه کنید.

تنظیمات افزونه به شما امکان می دهد اندازه های تصویری را که می خواهید بهینه کنید انتخاب کنید. همچنین می توانید حداکثر اندازه را برای بارگذاری های اصلی خود تعیین کنید. اندازه بزرگتر از این اندازه توسط افزونه تغییر اندازه می یابد.

همچنین می توانید داده های تصویر مانند زمان و تاریخ ، اطلاعات حق چاپ و موقعیت GPS را در فایل های JPEG ذخیره کنید.

6. موشک WP

موشک WP

WP Rocket بهترین افزونه ذخیره سازی وردپرس در بازار است. این بسیار مبتدی است و به شما کمک می کند سریع سایت خود را بسوزانید.

ویژگی های بهینه سازی تصویر در WP Rocket وجود دارد ، مانند بارگذاری تنبل ، که فقط در صورت مشاهده تصاویر بارگذاری می شود.

آنها همچنین افزونه ای به نام تصور کنیدبه این افزونه به شما امکان می دهد تمام تصاویر خود را با یک کلیک بهینه کنید. همچنین می توانید اندازه تصاویر خود را در حال حرکت تغییر دهید و به شما امکان می دهد تصاویر خود را به اندازه اصلی خود بازگردانید.

همچنین می توانید بر تنظیمات فشرده سازی و بهینه سازی تصویر خود کنترل کامل داشته باشید. همه تصاویر شما مطابق تنظیمات دلخواه شما بهینه می شوند.

7. جت پک

جت پک

Jetpack یک مجموعه افزونه قدرتمند وردپرس است که ویژگی های ضروری وردپرس را در یک افزونه واحد ترکیب می کند. تمرکز اصلی بر امنیت ، عملکرد و بازاریابی است.

ویژگی های بهینه سازی تصویر در دسته عملکرد قرار می گیرند. برای فعال کردن فشرده سازی تصویر ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تنظیم را روشن کنید. هیچ تنظیم اضافی برای شما وجود ندارد که بتوانید آن را تنظیم کنید.

کاری که انجام می دهد این است که به طور خودکار تصویر شما را بهینه کرده و تصاویر را با استفاده از CDN به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. این کار بار سرور شما را کاهش می دهد و بارگذاری سریعتر تصویر را برای بازدیدکنندگان شما فراهم می کند.

برای دسترسی به بهینه سازی تصویر ، می توانید از نسخه رایگان افزونه همچنین.

اگر ایده Jetpack را دوست دارید ، اما به دنبال افزونه هایی برای جایگزینی همه ویژگی های Jetpack هستید ، راهنمای ما را در مورد بهترین جایگزین ها برای افزونه Jetpack وردپرس مشاهده کنید.

نمرات آزمون مقایسه برای افزونه های فشرده سازی تصویر

اکنون که از گزینه های مختلف فشرده سازی تصویر وردپرس مطلع هستید ، بیایید نگاهی به نحوه مقایسه آنها از نظر عملکرد بیندازیم.

برای اندازه گیری این ، ما با بارگذاری یک تصویر مشابه با استفاده از هر یک از این افزونه ها ، آزمایش را اجرا کردیم.

آزمایش فشرده سازی تصویر JPEG

ما از تصویر JPEG زیر برای آزمایشات خود استفاده کردیم ، این است 118.3 کیلوبایت در اندازه فایل

تصویر تست JPEG

ما هیچ کدام از تنظیمات افزونه را لمس نکردیم و فشرده سازی را با تنظیمات خارج از جعبه آزمایش کردیم. در اینجا نتایج آزمایش ما آمده است:

افزونه سایز فشرده ذخیره (٪) روش
بهینه ساز تصویر EWWW 64 کیلوبایت 54.24 بدون ضرر
Optimole 64 کیلوبایت 54.24 بدون ضرر
ShortPixel Image Optimizer 72 کیلوبایت 39.30 بدون ضرر
reSmush.it 78 کیلوبایت 20.81 بدون ضرر
فشرده سازی تصاویر JPEG و PNG 118.1 کیلوبایت باخت

آزمایش فشرده سازی تصویر PNG

در مرحله بعد می خواهیم یک تصویر PNG را آزمایش کنیم تا ببینیم مدعیان ما چگونه آن را بهینه می کنند.

ما از تصویر PNG زیر برای آزمایش استفاده کردیم ، و این است 99.4 کیلوبایت در اندازه فایل

فشرده سازی تصاویر

در اینجا نتایج آزمایش ما آمده است:

افزونه سایز فشرده ذخیره (٪) روش
بهینه ساز تصویر EWWW 97 کیلوبایت 1.9 بدون ضرر
Optimole 41 کیلوبایت 64٪ بدون ضرر
ShortPixel Image Optimizer 36 کیلوبایت 56٪ باخت
reSmush.it 36 کیلوبایت 56٪ بدون ضرر
فشرده سازی تصاویر JPEG و PNG 34.3 کیلوبایت 54٪ باخت

بهترین افزونه فشرده سازی تصویر برای وردپرس کدام است؟

اگر به دنبال بهترین افزونه فشرده سازی تصویر هستید ، EWWW Image Optimizer بهترین انتخاب است.

این سیستم فشرده سازی بالایی را ارائه می دهد که کیفیت تصویر را قربانی نمی کند ، به علاوه دارای CDN تصویر و سایر ویژگی هایی است که وب سایت شما را از نظر سرعت بهینه می کند.

یکی دیگر از گزینه های عالی برای سایتهایی که ترافیک کمتری دارند Optimole است. این برنامه به طور کامل در پس زمینه عمل می کند و از بهینه سازی تصویر برای شما مراقبت می کند ، به علاوه تا 5،000 بازدید کننده در ماه رایگان است.

اگر به دنبال افزونه ای مقرون به صرفه هستید که سطح بالایی از فشرده سازی و تبدیل تصویر را ارائه دهد ، ShortPixel ارزش بررسی آن را دارد.

امیدواریم این مقایسه بهترین افزونه های فشرده سازی تصویر وردپرس مفید واقع شده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای مبتدی ما در زمینه SEO تصویر برای بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو را مشاهده کنید و متخصص ما بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی را برای مشاغل انتخاب کند.

اگر از این مقاله خوشتان آمد ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوکبه

پست 7 بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس در مقایسه (2021) اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.

قدیمی تر

نحوه حذف صفحات از نتایج جستجوی وردپرس (مرحله به مرحله)

جدیدتر

نحوه سازماندهی یا تغییر ترتیب صفحات وردپرس با کشیدن و رها کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :