پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهوردپرسآموزش وردپرس16 بهترین افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی شما
typography-plugins-to-improve-designs-in-wordpress-og.png

16 بهترین افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی شما

آیا به دنبال یک افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی خود هستید؟

انتخاب فونت شما نقش اساسی در طراحی وب شما دارد. بهبود تایپوگرافی وب سایت شما، خواندن سایت شما را آسان تر می کند و تجربه بهتری را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

در این مقاله، تعدادی از بهترین افزونه‌های تایپوگرافی وردپرس را به شما نشان می‌دهیم که می‌توانید با سایت وردپرس خود استفاده کنید.

16 بهترین افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی شما

چرا تایپوگرافی برای سایت وردپرسی شما مهم است؟

تایپوگرافی وب سایت شما بخش بسیار مهمی از طراحی کلی شما است. انتخاب فونت‌های زیبا و خوانا باعث افزایش تعامل وب‌سایت شما و افزایش زمان صرف کاربران در سایت شما می‌شود.

بسیاری از بهترین تم های وردپرس با دسترسی به فونت های گوگل ارائه می شوند و به شما امکان می دهند تایپوگرافی را مطابق با نیازهای خود تغییر دهید.

همچنین تنظیماتی در ویرایشگر پست و صفحه تعبیه شده است که به شما کنترل بیشتری بر فونت‌ها و طرح‌بندی‌ها می‌دهد.

با این حال، کارهای بیشتری وجود دارد که می‌توانید با تایپوگرافی خود انجام دهید، مانند اضافه کردن زیرنویس، استفاده از دراپ‌نویس، گنجاندن پاورقی، اجازه دادن به کاربران برای تغییر اندازه فونت‌ها و موارد دیگر.

با انتخاب افزونه های مناسب وردپرس، می توانید تایپوگرافی وب سایت وردپرس خود را بدون نوشتن هیچ کدی بهبود بخشید.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های تایپوگرافی وردپرس که می توانید در وب سایت خود امتحان کنید، بیاندازیم.

1. فونت آسان گوگل

فونت های آسان گوگل

فونت های آسان گوگل به شما امکان می دهد از کتابخانه بیش از 1300 فونت گوگل در سایت وردپرس خود استفاده کنید. این با هر تم وردپرس سازگار است و یک برگه «تایپوگرافی» را به سفارشی‌کننده پوسته وردپرس شما اضافه می‌کند.

با استفاده از تب تایپوگرافی، می‌توانید فونت‌ها را در حین مشاهده پیش‌نمایش زنده تغییرات خود در زمان واقعی تغییر دهید. می توانید اندازه فونت را انتخاب کنید، رنگ ها را تغییر دهید، بالشتک اضافه کنید، و خیلی چیزهای دیگر.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن فونت های سفارشی در وردپرس را ببینید.

معامله: اگر می‌خواهید نسخه پریمیوم افزونه را دریافت کنید، حتماً از کوپن Google Fonts for WordPress برای تخفیف 30٪ استفاده کنید.

2. wp-تایپوگرافی

wp-تایپوگرافی

در wp-تایپوگرافی این افزونه به شما کنترل بیشتری بر روی کاراکترهای خاص مانند خط تیره، بیضی، نمادهای علامت تجاری، کسری و غیره می دهد.

این برنامه از 50 زبان مختلف پشتیبانی می کند و می تواند به ارائه یک تجربه خواندن بهتر برای بازدیدکنندگان شما کمک کند.

3. ابزار ویرایشگر پیشرفته

ابزارهای ویرایشگر پیشرفته

ابزارهای ویرایشگر پیشرفته (قبلاً TinyMCE Advanced) کنترل بیشتری بر اندازه فونت و قالب بندی متن به شما می دهد.

بلوک جدیدی به نام «پاراگراف کلاسیک» اضافه می‌کند که به شما امکان تغییر فونت، رنگ، اضافه کردن جداول، فهرست‌ها و موارد دیگر را می‌دهد.

برای کسانی که از ویرایشگر کلاسیک وردپرس استفاده می کنند، این افزونه ویژگی های ویرایش پیشرفته تری را به ویرایشگر پست و صفحه اضافه می کند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد چگونگی تغییر آسان اندازه فونت در وردپرس را ببینید.

4. Zeno Font Resizer

تغییر اندازه فونت Zeno

تغییر اندازه فونت Zeno به بازدیدکنندگان شما این امکان را می دهد که اندازه فونت وب سایت شما را با چند کلیک تغییر دهند. این می تواند تجربه کاربری شما را برای کسانی که متن بزرگتر را ترجیح می دهند بهبود بخشد.

این افزونه اضافه کردن گزینه تغییر اندازه فونت به نوار کناری وردپرس را آسان می کند. همچنین از jQuery استفاده می کند، بنابراین بازدیدکنندگان شما می توانند فونت را بدون بارگذاری مجدد صفحه تنظیم کنند.

5. جداکننده عنوان صفحه

جداکننده عنوان صفحه

جداکننده عنوان صفحه یک افزونه منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد عناوین پست های طولانی تر را به دو خط تقسیم کنید. این به شما امکان می دهد از عناوین پست های طولانی تر و توصیفی تر استفاده کنید و در عین حال مطمئن شوید که هنوز قابل خواندن هستند.

این برای همه پست ها، صفحات و عناوین نوع پست سفارشی کار می کند. این به شما کنترل کاملی بر طرح بندی عنوان خود در دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه می دهد.

6. عنوان ثانویه

عنوان ثانویه

عنوان ثانویه یک افزونه ساده است که به شما امکان می دهد زیرنویس را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید. این در وب سایت های محبوبی مانند Buzzfeed، Medium، Mashable و غیره رایج است.

افزودن عناوین ثانویه یا زیرنویس ها به شما امکان می دهد عنوان خود را توضیح دهید و فرصت بهتری برای جذب خوانندگان و تشویق آنها به خواندن مطالب شما فراهم می کند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن زیرنویس برای پست ها و صفحات در وردپرس را ببینید.

7. پاورقی

پانویسها و منابع

در پانویسها و منابع این افزونه به شما امکان می دهد به راحتی پاورقی ها را در پست ها و صفحات وردپرس خود نمایش دهید تا به سایت شما قابل اعتمادتر شود.

پاورقی ها به شما امکان می دهند ارجاعاتی را به محتوای خود اضافه کنید و بهترین راه برای اضافه کردن نظرات، نشان دادن حقایق مهم، نکات و موارد دیگر هستند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن پاورقی های ساده و ظریف در پست های وردپرس خود را ببینید.

8. نامه اولیه

نامه اولیه

نامه اولیه به شما این امکان را می دهد که به راحتی به پست ها و صفحات وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید.

این روشی است که معمولاً در مجلات و کتاب های چاپی استفاده می شود. با شروع حرف اول با فونت بزرگ، می توانید توجه خواننده را به خود جلب کنید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن دراپ کلاپ در پست های وردپرس را ببینید.

9. Text Hover

متن شناور

متن شناور افزونه ای است که به شما امکان می دهد یک کادر شناور متنی به محتوای خود اضافه کنید و سایت خود را تعاملی تر کنید.

این می تواند هنگام نمایش عبارات، تعاریف، توضیحات، کلمات اختصاری و موارد دیگر مفید باشد. این به خوانندگان شما کمک می کند که هنگام خواندن مقالات شما زمینه بیشتری را ارائه دهند.

10. فونت های سفارشی Adobe

فونت های سفارشی Adobe

فونت های سفارشی Adobe به شما امکان می دهد فونت های محبوب Adobe (که قبلا Typekit نامیده می شد) را به وب سایت خود اضافه کنید.

این افزونه با محبوب ترین صفحه سازها کار می کند، بنابراین شما یک کتابخانه فونت بزرگتر در هنگام سفارشی سازی سایت خود دارید.

11. فونت عالی

فونت عالی

فونت عالی به شما امکان می دهد فونت های آیکون را به وب سایت خود اضافه کنید. فونت‌های آیکون، پیکتوگرام‌های ساده‌ای هستند که می‌توانید برای بهبود دکمه‌ها، کادرهای ویژگی، منوهای پیمایش و موارد دیگر از آنها استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن آسان فونت های نماد در قالب وردپرس خود را ببینید.

12. از Any Font استفاده کنید

از Any Font استفاده کنید

از Any Font استفاده کنید به شما امکان می دهد فونت های سفارشی را در وردپرس آپلود کنید. اگر فونت های سفارشی دانلود شده در رایانه خود را داشته باشید که می خواهید استفاده کنید، عالی است.

همچنین می‌توانید از فونت‌های کتابخانه فونت‌هایی استفاده کنید که بیش از 20000 فونت مختلف برای انتخاب دارد.

13. راهنما

راهنمای سبک

راهنمای سبک به شما امکان می‌دهد فونت‌ها و رنگ‌های تم خود را در سفارشی‌کننده تم خود سفارشی کنید.

این به شما امکان می دهد ظاهر فونت های خود را بدون نیاز به اضافه کردن CSS سفارشی به وب سایت خود تغییر دهید. با اکثر تم های وردپرس سازگار است.

14. OMGF

OMGF

OMGF افزونه ای است که فونت های گوگل شما را بهینه می کند. این به شما امکان می دهد فونت های خود را به صورت محلی میزبانی کنید تا زمان بارگذاری را افزایش دهید.

این افزونه به به حداقل رساندن درخواست‌های DNS کمک می‌کند، تغییرات طرح‌بندی را کاهش می‌دهد و از کش مرورگر برای بهبود عملکرد استفاده می‌کند. بسیار مناسب برای مبتدیان است و بی سر و صدا در پس زمینه اجرا می شود.

15. SeedProd

SeedProd

SeedProd بهترین صفحه ساز وردپرس در بازار است که توسط بیش از 1 میلیون سایت استفاده می شود. با استفاده از این افزونه می توانید صفحات سفارشی ایجاد کنید و کنترل کاملی بر ظاهر فونت های خود داشته باشید.

حتی می توانید از ویژگی متن پویا برای ایجاد تیترهای متحرک برای جذب بازدیدکنندگان خود استفاده کنید. به علاوه، شما به کل کتابخانه فونت های گوگل برای استفاده در وب سایت خود دسترسی دارید.

16. WP Rocket

WP Rocket

WP Rocket بهترین افزونه کش وردپرس در بازار است. این بسیار برای مبتدیان است و به شما کمک می کند سرعت وردپرس را افزایش دهید.

یک گزینه کش منحصر به فرد وجود دارد که فونت های گوگل شما را با یک کلیک بهینه می کند. اگر تست سرعت وب سایت را اجرا می کنید، این یکی از رایج ترین مشکلات سرعتی است که کاربران گزارش می کنند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نصب و راه اندازی WP Rocket در وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های تایپوگرافی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب های متخصص ما از بهترین برنامه های شماره تلفن کسب و کار مجازی و راهنمای ما در مورد نحوه دریافت دامنه ایمیل رایگان را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش تصویری وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 16 بهترین افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی شما اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.

قدیمی تر

بهترین روش های سئو محلی برای وب سایت کسب و کار شما

جدیدتر

سئو کپی رایتینگ چیست و چه چیزی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :