پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهوردپرسآموزش وردپرسچگونه می توانید پست های وبلاگ خود را با خوانندگان به اشتراک بگذارید (4 راه)
share-your-blog-posts-with-readers-og.png

چگونه می توانید پست های وبلاگ خود را با خوانندگان به اشتراک بگذارید (4 راه)

آیا به دنبال راه های اثبات شده برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ خود با خوانندگان وبلاگ برای افزایش بازدیدکنندگان هستید؟

اکثر افرادی که وبلاگ شما را می خوانند بر نمی گردند تا ببینند آیا پست های جدیدی منتشر کرده اید یا خیر. با به اشتراک گذاشتن پست های جدید خود با خوانندگان ، می توانید آنها را مجبور کنید تا به وب سایت شما بازگردند و به طور بالقوه به مشتری تبدیل شوند.

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید پست های وبلاگ جدیدی را که اخیراً منتشر کرده اید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید.

نحوه به اشتراک گذاری پست های وبلاگ خود با خوانندگان (4 راه)

چرا پست های وبلاگ خود را با خوانندگان به اشتراک می گذارید؟

نزدیک به 70 درصد بازدیدکنندگان که وب سایت شما را ترک می کنند دیگر هرگز برای بازدید باز نمی گردند. به عنوان صاحب یک وب سایت ، باید دلیلی برای بازگشت به آنها ارائه دهید.

یکی از بهترین روش ها برای به اشتراک گذاشتن پست های جدید وبلاگ خود با آنها است. اگر پست های وبلاگ شما مملو از ارزش است ، پس با تشویق خوانندگان به خواندن مطالب جدید خود به موفقیت آنها در موفقیت کمک می کنید.

اگر یک فروشگاه آنلاین را اداره می کنید ، به اشتراک گذاری پست های شما روابط را عمیق تر کرده و مشترکان را به مشتری تبدیل می کند. کسانی که از وب سایت های وابسته یا بازبینی کننده استفاده می کنند ، بازدیدهای بیشتری در مورد محتوای خود دریافت می کنند ، که به معنی کلیک و کمیسیون بیشتر است.

با توجه به این موارد ، بیایید نگاهی به چند روش مختلف داشته باشیم که می توانید پست های وبلاگ خود را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید. به سادگی از پیوندهای سریع زیر استفاده کنید تا مستقیماً به روشی که می خواهید برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ خود استفاده کنید ، بروید.

1. پست های وبلاگ خود را با مشترکان Push Notification به اشتراک بگذارید

یکی از ساده ترین و م effectiveثرترین روش ها برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ جدید با خوانندگان ، استفاده از اعلان های فشار است.

اعلان هشدار یک پیام بازشو است که در مشترکین رومیزی و دستگاه های تلفن همراه به مشترکان شما ارسال می شود.

اینها می توانند بسیار مثر باشند زیرا بدون توجه به جایی که بازدیدکنندگان شما در آنجا هستند ، فوراً ظاهر می شوند. لازم نیست منتظر بمانید تا آنها ایمیل یا حساب های رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنند تا اعلان شما را ببینند.

در اینجا مثالی از نحوه نمایش اعلان پست وبلاگ وجود دارد:

اعلان پست وبلاگ PushEngage

ساده ترین راه برای افزودن اعلان های فشار به وبلاگ وردپرس خود استفاده از آن است PushEngageبه این بهترین نرم افزار اعلان فشار در بازار است که توسط بیش از 10 هزار مشاغل استفاده می شود.

PushEngage

برای اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم و ارسال اعلان های فشار ، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن اعلان های فشار وب به سایت وردپرس خود را ببینید.

پس از فعال سازی و راه اندازی افزونه ، اعلان های فشار برای پست های جدید وبلاگ به طور خودکار در سایت شما فعال می شود.

لحظه ای که یک پست جدید منتشر می کنید ، اعلان شما برای همه مشترکان شما ارسال می شود.

اعلان فشار شامل عنوان پست وبلاگ شما و تصویر برجسته خواهد بود. هنگامی که روی اعلان کلیک می کنند ، به پست وب سایت شما منتقل می شوند.

2. پست های وبلاگ خود را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید

لیست ایمیل شما یکی از ارزشمندترین دارایی های کسب و کار شما و یکی از بهترین راه ها برای ارتباط با خوانندگان است.

مشترکان ایمیل که به لیست شما ملحق شده اند قبلاً هویت خود را تأیید کرده اند و به آنچه شما ارائه می دهید بسیار علاقه مند هستند ، که باعث می شود ایمیل های شما را باز کرده و به وب سایت شما بازگردند.

آیا هنوز ساخت ایمیل خود را شروع نکرده اید؟ اولین کاری که باید انجام دهید این است که از ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی با کیفیت بالا استفاده کنید.

توصیه می کنیم از Constant Contact استفاده کنید زیرا یکی از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای مشاغل کوچک است.

تماس مداوم

Constant Contact ابزارهایی را ارائه می دهد که مدیریت لیست ایمیل شما را آسان می کند ، مانند ردیابی و گزارش ساده ، ایمیل های نامحدود ، تقسیم بندی ، کتابخانه تصاویر و موارد دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم لیست ایمیل و ارسال ایمیل ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل به روش صحیح مراجعه کنید.

پس از تنظیم لیست ایمیل ، می توانید پست های وبلاگ خود را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید.

Constant Contact دارای تمام ابزارهایی است که شما برای شروع ارسال پست های وبلاگ خود به خوانندگان نیاز دارید ، از جمله گزینه ای که می توانید پست ها را مستقیماً در ایمیل خود جاسازی کنید.

تماس ثابت ارسال پست وبلاگ

اگر به دنبال راه های خلاقانه برای به دست آوردن مشترکان بیشتر ایمیل هستید ، پس گزینه بله/خیر ، استفاده از ارتقاء محتوا یا شروع به کار با پنجره های کد کوپن در وب سایت خود را در نظر بگیرید.

به دنبال جایگزین ثابت تماس هستید؟

ده ها سرویس ایمیل بازاریابی دیگر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، از جمله HubSpot ، Sendinblue و ConvertKit.

3. پست های وبلاگ خود را با پیروان رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

پلتفرم های رسانه های اجتماعی مکانی عالی برای ارتباط با شبکه ای از میلیاردها نفر ، ایجاد دنبال کننده و ارسال ترافیک به سایت شما هستند.

برای ایجاد یک دنبال کننده وفادار ، باید از طریق تعامل با کاربران ، ارسال به روزرسانی ها و به اشتراک گذاری مطالب خود ، با آنها تعامل داشته باشید.

ما مرتباً آخرین پست های وبلاگ خود را با مخاطبان خود به اشتراک می گذاریم توییتر و فیس بوکبه

مثال اشتراک گذاری فیس بوک WPBeginner

با این حال ، مشکل بزرگ به اشتراک گذاری دستی پست های وبلاگ شما در رسانه های اجتماعی این است که ارسال مطالب می تواند بسیار وقت گیر باشد.

خوشبختانه می توانید وب سایت وردپرس خود را به صورت خودکار انجام دهید تا در لحظه انتشار پست جدید ، به طور خودکار در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از Uncanny Automator است. این بهترین افزونه خودکار وردپرس است که به شما امکان می دهد بدون نوشتن کد ، گردش کار خودکار ایجاد کنید.

Uncanny Automator

این برنامه با بیش از 50 افزونه ، ابزار و برنامه مختلف ، از جمله شبکه های اجتماعی معروف مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام متصل می شود.

اگر می خواهید پست های وبلاگ خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید ، راهنمای ما را در مورد نحوه ارسال خودکار از وردپرس به فیس بوک مشاهده کنید. برای توییتر ، راهنمای ما را در مورد نحوه توییت کردن خودکار هنگام انتشار یک پست جدید در وردپرس مشاهده کنید.

با آماده سازی خودکارها ، در لحظه ای که یک پست وبلاگ جدید منتشر می کنید ، پست های وبلاگ شما به طور خودکار با دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی شما به اشتراک گذاشته می شود.

4. پست های وبلاگ خود را با مشترکین پیامک خود به اشتراک بگذارید

ارسال پیامک می تواند راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن پست های جدید شما با خوانندگان باشد. پیام های متنی نه تنها نرخ باز شدن بسیار بالایی دارند ، بلکه مردم پیام های متنی خود را تقریباً بلافاصله بررسی می کنند.

اولین چیزی که برای ارسال پیامک به مشترکین خود نیاز دارید ارائه دهنده بازاریابی پیامکی است.

ما توصیه می کنیم از Sendinblue استفاده کنید زیرا یکی از بهترین ارائه دهندگان بازاریابی ایمیل است که به شما امکان می دهد پیامک ارسال کنید.

ارسال کننده

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما در مورد نحوه ارسال پیامک به کاربران وردپرس خود را ببینید.

پس از تنظیم حساب کاربری خود ، می توانید پست های وبلاگ خود را از طریق پیام کوتاه با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید. کنترل کاملی بر گیرندگان ، پیام ، زمان ارسال و موارد دیگر خواهید داشت.

مثال پیامک

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه به اشتراک گذاری پست های وبلاگ خود با خوانندگان کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با بهترین ثبت کننده نام دامنه و گزینه های متخصص ما از بهترین نرم افزارهای چت بات هوش مصنوعی برای وب سایت شما مشاهده کنید.

اگر از این مقاله خوشتان آمد ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوکبه

قدیمی تر

نحوه سازماندهی یا تغییر ترتیب صفحات وردپرس با کشیدن و رها کردن

جدیدتر

چگونه مهمترین صفحه سایت وردپرس خود را پیدا کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :