پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهوردپرسآموزش وردپرسچگونه مهمترین صفحه سایت وردپرس خود را پیدا کنیم
find-the-most-important-page-of-your-site.png

چگونه مهمترین صفحه سایت وردپرس خود را پیدا کنیم

آیا می خواهید بدانید کدام صفحه در وب سایت شما مهمتر است؟

یافتن صفحات فرود برتر و پست های وبلاگ می تواند به شما کمک کند بفهمید ترافیک شما از کجا می آید و مخاطبان شما به دنبال چه چیزی هستند ، بنابراین می دانید که تلاش خود را در کجا متمرکز کنید.

در این مقاله ، نحوه یافتن مهمترین صفحه سایت وردپرس خود را به شما نشان خواهیم داد.

مهمترین صفحه سایت خود را بیابید

چرا مهمترین صفحه سایت خود را پیدا کنید؟

هنگامی که یک وبلاگ وردپرس را اداره می کنید ، در طول زمان مطالب بیشتری به دست می آورید. با این حال ، برخی صفحات وجود خواهند داشت که از سایر صفحات اهمیت بیشتری خواهند داشت.

این صفحات علاوه بر ترافیک زیاد ، از جذابیت بالایی نیز برخوردارند. با بهینه سازی مهمترین صفحات خود ، می توانید ترافیک بیشتری داشته باشید و سپس آن بازدیدکنندگان را به مشترک و مشتری تبدیل کنید.

همچنین می توانید صفحات مشابهی را برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر و افزایش تعامل و تبدیل کاربران ایجاد کنید.

با این وجود ، بسیاری از مدیران محتوا و صاحبان مشاغل نمی دانند کدام صفحات برای موفقیت وب سایت آنها ضروری است.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید مهمترین صفحه وب سایت وردپرس خود را پیدا کنید.

مهمترین صفحات را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید

ساده ترین راه برای کشف صفحات با عملکرد بالا استفاده از آن است MonsterInsightsبه این بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است و بیش از 3 میلیون متخصص به آن اعتماد دارند تا با اطمینان کسب و کار خود را توسعه دهند.

MonsterInsights استفاده از Google Analytics را برای آگاهی از بازدیدکنندگان بسیار آسان می کند. به شما کمک می کند بدون نیاز به ویرایش کد یا ایجاد گزارش ، مهمترین صفحات خود را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

برای این آموزش ، ما از MonsterInsights Lite نسخه استفاده از آن 100٪ رایگان است و به شما کمک می کند تا مهمترین صفحات خود را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

همچنین یک الف وجود دارد MonsterInsights Pro نسخه ای که شامل ادغام برتر و ویژگی های پیشرفته مانند ردیابی WooCommerce ، ابعاد سفارشی ، صادرات PDF ، خلاصه ایمیل و موارد دیگر است.

ابتدا باید افزونه MonsterInsights را در وب سایت خود نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید ، لطفاً به راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

به محض فعال شدن ، به سیستم منتقل می شوید بینش ها از پنل مدیریت وردپرس شما در مرحله بعد ، بر روی دکمه “راه اندازی جادوگر” کلیک کنید و جادوگر را دنبال کنید تا حساب Google Analytics خود را با سایت وردپرس خود مرتبط کنید.

راه اندازی راه اندازی MonsterInsights

برای جزئیات بیشتر ، می توانید آموزش گام به گام ما در مورد نحوه نصب Google Analytics در وردپرس را دنبال کنید.

هنگامی که Google Analytics را در وردپرس راه اندازی کردید ، اکنون می توانید با مراجعه به ، مهمترین صفحات سایت خود را مشاهده کنید بینش »گزارشات از پنل مدیریت وردپرس شما

در مرحله بعد ، به برگه نمای کلی بروید و سپس به پایین گزارش “پست ها/صفحات برتر” بروید. در گزارش ، مهمترین صفحات و پست های وب سایت خود را مشاهده خواهید کرد.

مشاهده گزارش صفحات و پست های برتر

این به شما یک مرور سریع می دهد که کدام صفحات به خوبی در وب سایت شما عمل می کنند و ترافیک وب سایت را جذب می کنند.

اکنون ، اگر به MonsterInsights Pro نسخه ، سپس می توانید گزارشهای داشبورد بیشتری را باز کنید. این گزارشها بینش بیشتری در مورد نحوه تعامل افراد با مهمترین صفحات شما ارائه می دهند.

برای مثال ، اگر می خواهید صفحه فرود خود را با بهترین عملکرد مشاهده کنید ، به سادگی به برگه “ناشران” در بالا بروید و سپس گزارش “صفحات فرود برتر” را ببینید.

صفحات برتر MonsterInsights

اینها صفحاتی هستند که کاربران هنگام بازدید از وب سایت شما ابتدا روی آنها قرار می گیرند. می توانید تعداد کل بازدیدها ، مدت زمان متوسط ​​و نرخ بازگشت را برای هر صفحه مشاهده کنید.

می توانید مهمترین صفحه خود را از گزارش مشخص کنید و ببینید کدام موضوعات بیشترین بازدیدکننده را جذب می کند. سپس با استفاده از این اطلاعات ، می توانید ایده های محتوای مشابه برای وب سایت خود ارائه دهید.

به طور مشابه ، می توانید بهترین صفحات خود را با سایر صفحاتی که عملکرد خوبی ندارند مقایسه کنید و سپس آنها را برای افزایش تعامل و تبدیل آنها بهینه کنید.

مشاهده مهمترین صفحه خود در Google Analytics

در حالی که MonsterInsights پیدا کردن مهمترین صفحه در وب سایت شما و مشاهده داده ها در داشبورد وردپرس را بسیار آسان می کند ، همچنین می توانید از Google Analytics برای مشاهده صفحات برتر خود استفاده کنید.

پس از نصب Google Analytics در سایت خود ، باید وارد حساب Google Analytics خود شوید. پس از آن ، به سادگی سر بزنید رفتار »محتوای سایت» همه صفحات از منوی سمت چپ شما

صفحات مهم را در Analytics ببینید

در گزارش ، می توانید صفحات برتر خود و تعداد کل بازدید صفحه برای هر صفحه را مشاهده کنید. به عنوان مثال ، گزارش بالا نشان می دهد که صفحه اصلی بیشترین بازدید را دارد ، که نشان می دهد صفحه مهمی برای سایت شما است.

اما این همچنین نشان می دهد که صفحه سبد و برخی از صفحات پوشاک نیز بسیار محبوب هستند و باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

پس از یافتن صفحات برتر خود چه باید کرد؟

گام بعدی پس از یافتن مهمترین صفحات در سایت وردپرس ، بهینه سازی آنها برای افزایش ترافیک بیشتر و تبدیل این ترافیک به مشترکین و مشتریان است.

در اینجا چند راه برای شروع وجود دارد.

رتبه بندی SEO را در صفحات برتر خود ارتقا دهید

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک راه هوشمند برای جلب بازدیدکنندگان بیشتر به صفحات برتر شما است ، زیرا به شما کمک می کند ترافیک خود را در طول زمان افزایش دهید.

شما باید رتبه بندی کلمات کلیدی صفحات برتر وب سایت خود را بررسی کنید. آنها احتمالاً در صفحه اول رتبه بندی می شوند ، اما می توانید آنها را بیشتر ارتقا دهید تا موقعیت خود را در رتبه 1 در Google ارتقا دهید.

توصیه می کنیم استفاده کنید افزونه AIOSEO برای بهینه سازی پست های وبلاگ خود

برای شروع ، به چک لیست ما مراجعه کنید تا پست های وبلاگ خود را برای SEO بهینه کنید. این نکات برای هر صفحه یا پستی در وب سایت شما مفید خواهد بود.

تبدیل بازدیدکنندگان به مشترکین ایمیل

آیا می دانستید که به طور متوسط ​​بیش از 75 درصد از بازدیدکنندگان صفحه برتر شما هرگز به وب سایت شما باز نخواهند گشت؟

به همین دلیل ساختن خبرنامه ایمیل بسیار مهم است. این امکان را به شما می دهد تا پس از خروج وب سایت از وب سایت خود با آنها ارتباط برقرار کنید.

بهترین مکان برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشترک صفحات بالای وب سایت شما است.

شما باید استفاده را در نظر بگیرید OptinMonster که افزونه وردپرس دارای رتبه 1 برای تبدیل بازدیدکنندگان درگیر و ترک شده به مشترکان ایمیل است.

اگر از داخل ثبت نام کرده اید افزونه وردپرس OptinMonster، آنها در واقع یک حساب رایگان دارند که می توانید از آن استفاده کنید و در وب سایت اصلی آنها موجود نیست.

اگر قبلاً خبرنامه ایمیل ندارید ، ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه ایجاد خبرنامه ایمیل به روش صحیح مشاهده کنید.

قیف های فروش خود را بهینه کنید

آیا محصول یا خدماتی را در صفحات برتر خود می فروشید؟

در این صورت ، می توانید فروش خود را با بهینه سازی آن صفحات برای ارائه تجربه بهتر کاربر ، کاهش حواس پرتی و سوق دادن کاربران به سمت تکمیل خرید افزایش دهید.

به عنوان مثال ، می توانید نوارهای اعلان شناور را در صفحات بالا اضافه کنید تا کاربران به لیست ایمیل شما بپیوندند ، سایر پست های محبوب خود را بررسی کنند ، محصول خود را ببینند و موارد دیگر.

تصاویری از نوار شناور OptinMonster

برای شروع ، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک قیف فروش با تبدیل بالا در وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا نحوه یافتن مهمترین صفحه سایت وردپرس خود را بیاموزید. همچنین ممکن است بخواهید به راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب بهترین سازنده وب سایت یا مقایسه بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای مشاغل کوچک نگاهی بیندازید.

اگر از این مقاله خوشتان آمد ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوکبه

پست نحوه یافتن مهمترین صفحه سایت وردپرس خود appeared first on WPBeginner.

قدیمی تر

چگونه می توانید پست های وبلاگ خود را با خوانندگان به اشتراک بگذارید (4 راه)

جدیدتر

نحوه ایجاد وفاداری مشتری در وردپرس با Gamification

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :