پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهسئو سایتپنج استراتژی برای سئوی ارگانیک
saman

پنج استراتژی برای سئوی ارگانیک

سئو اورگانیک

سئو اورگانیک

از بین تمام استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی که امروزه استفاده می‌شود، بهینه‌سازی موتور جستجوی ارگانیک – یا سئوی ارگانیک – یکی از قدیمی‌ترین روش‌های آزمایش شده برای دستیابی به رتبه‌های برتر در نتایج جستجو است. سئوی ارگانیک وردپرس برای ایجاد رتبه بندی برای وب سایت بر اساس داشتن محتوای بسیار مرتبط که برای عبارات کلیدی مورد جستجوی کاربران قابل استفاده است، کار می کند.

برای دستیابی به رتبه های بالا در نتایج جستجوی ارگانیک، انواع مختلفی از استراتژی های سئو داخلی و خارجی وجود دارد که به صورت پشت سر هم کار می کنند تا به ایجاد قدرت و اعتماد در موتورهای جستجو در مورد عبارات کلیدی انتخاب شده کمک کنند.

در زیر می‌توانید پنج استراتژی اساسی را بخوانید که شرکت‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای بهره‌مندی از استراتژی‌های سئوی ارگانیک مشتریان خود استفاده می‌کنند.

تحقیقات جامع کلمات کلیدی را انجام دهید:

 

تحقیق کلمات کلیدی فرآیند کشف سودمندترین عبارات کلیدی است که کاربران اینترنت به دنبال آن هستند و شما می خواهید برای کمپین سئوی ارگانیک خود هدف قرار دهید. قبل از شروع تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی خود، باید مشخص کنید که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند و آیا کاربران اینترنت را در مقیاس محلی، منطقه ای، ملی یا جهانی هدف قرار خواهید داد. اگر به سادگی جستجوگران محلی را هدف قرار می دهید، می خواهید عبارات کلیدی را که از اصلاح کننده های جغرافیایی خاص برای اهداف کلمه کلیدی شما استفاده می کنند (یعنی اتومبیل های اجاره ای در آتلانتا یا اتومبیل های اجاره ای آتلانتا) کشف کنید. تحقیق برای یافتن عبارات مورد جستجو توسط کاربران اینترنت. یکی از بهترین ها ابزار کلمات کلیدی گوگل ادوردز است که یک ابزار تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی رایگان است که کلمات کلیدی را بر اساس حجم جستجو و میزان رقابت آنها فهرست می کند.

 

کپی رایتینگ سئو قوی داشته باشید:

هنگامی که سودمندترین کلمات کلیدی را برای کمپین سئوی ارگانیک خود کشف کردید، پس از آن می خواهید یک کپی رایتر سئو حرفه ای داشته باشید که محتوای وب بهینه شده ای را برای وب سایت شما ایجاد کند که از این کلمات کلیدی به شیوه ای استراتژیک استفاده کند که به نفع سئوی ارگانیک باشد. هر صفحه وب در سایت شما باید به عبارت یا موضوع اصلی کلمه کلیدی اختصاص داده شود و آن عبارت یا موضوع کلیدواژه باید در سرتاسر محتوای وب در هر صفحه به صورت استراتژیک در تگ های هدر (H1، H2، H3، و غیره) و در سراسر بدنه استفاده شود. متن استفاده از برچسب های قوی در عبارات کلیدواژه خود به موتورهای جستجو نیز این امکان را می دهد که بدانند این کلمه از سایر کلمات در صفحه وب شما مهمتر است. داشتن کپی رایتینگ سئوی بهینه سازی شده یک عنصر کلیدی در موفقیت کلی استراتژی سئوی ارگانیک شما است.

 

متا تگ های خود را بهینه کنید:

 

متا تگ ها تگ های اطلاعاتی هستند که به موتورهای جستجو می گویند صفحه وب شما چیست. سه متا تگ اصلی وجود دارد که می توانید آنها را برای مزایای سئوی ارگانیک بهینه کنید. اولین تگ تگ عنوان است. تگ عنوان، که در بالای هر صفحه در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) نشان داده می شود، باید عبارت کلیدی مورد نظر شما را در جلوی برچسب عنوان داشته باشد. این همچنین در مورد متا تگ توضیحات صادق است، که دومین متا تگ مهمی است که می توانید بهینه سازی کنید. تگ متا توضیحات یک بلوک محتوای مختصر 170 تا 200 کاراکتری است که مستقیماً در زیر URL صفحه در SERP نشان داده می شود. گنجاندن کلمه کلیدی مورد نظر شما و تنوع آن کلمه کلیدی بهترین روش برای بهینه سازی صفحه وب شما برای سئوی ارگانیک است. متا تگ نهایی که در مورد آن صحبت خواهم کرد، متا تگ کلمات کلیدی است که برای سئوی ارگانیک اهمیت کمتر و کمتری پیدا کرده است. این برچسب اغلب توسط شرکت‌های سئو مورد سوء استفاده قرار می‌گرفت که برچسب را با هر کلمه کلیدی زیر آفتاب پر می‌کردند. در حال حاضر گوگل حتی از این تگ برای تعیین میزان رتبه یک صفحه برای کلمات کلیدی خاص استفاده نمی کند. با این حال، من هنوز از آن استفاده می کنم، زیرا مانند نقطه گذاری “i” در متا تگ های شما است. تگ را بیش از حد پر نکنید، بلکه عبارت کلیدی اصلی خود و تعداد انگشت شماری از تغییرات کلیدی مرتبط نزدیک را در تگ قرار دهید.

 

از ساختارهای URL مناسب موتور جستجو استفاده کنید:

 

آدرس های وب سایت شما نیز باید کلمات کلیدی مورد نظر شما را در ذهن داشته باشند. URL های مناسب موتور جستجوی بهینه شده برای پشتیبانی از کپی وب و تگ های متا بهینه شده شما با گنجاندن همان عبارات کلیدی هدفمند در رشته URL کار می کنند. اگر صفحه وب شما دارای همان کلمات کلیدی هدفمند در متا تگ ها، در متن اصلی و در URL است، همه اینها ترکیب می شوند تا صفحه وب شما را بسیار مرتبط با عبارت کلیدی مورد هدف برای کمپین جستجوی ارگانیک شما می کند.

 

استراتژی بازاریابی محتوا را شروع کنید:

 

هنگامی که وب سایت شما برای سئوی ارگانیک به خوبی بهینه شده است، قدم بعدی که باید بردارید شروع یک کمپین بازاریابی محتوا است که به ایجاد لینک به وب سایت شما کمک می کند. ایجاد پیوند به صفحات وب شما باعث ایجاد اعتبار برای صفحه وب شما در موضوع خاصی می شود که در مورد آن بحث می شود. بهترین راه برای به دست آوردن این پیوندها، وبلاگ نویسی و مقاله نویسی و همچنین توزیع محتوای دیگر در وب سایت های دیگر مانند ویدیوها و انتشارات مطبوعاتی است که به ایجاد ردپای آنلاین شما و کمک به ایجاد پیوند به سایت شما کمک می کند. این استراتژی بازاریابی محتوای خارج از سایت، یک چرخ دنده مهم در دستیابی به موفقیت بلندمدت در سئوی ارگانیک است.

قدیمی تر

بهینه سازی موتورهای جستجوی دندانپزشکی (SEO) – بهترین راه برای ارتقای فعالیت های دندانپزشکی شما

جدیدتر

بررسی FATJOE – آیا سئوی بهتری را ارائه می دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :