پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهوردپرسنکات طراحی سایت وردپرس
2swppost

نکات طراحی سایت وردپرس

دلیلی وجود دارد که چرا سایت وردپرس انتخاب اکثر مردم در مورد وبلاگ نویسی یا ایجاد یک وب سایت است. در واقع، چندین وجود دارد. بیایید نگاهی بیندازیم و ببینیم آیا می‌توانیم این را به یک راهنمای طراحی وردپرس برای شما تقسیم کنیم.

وردپرس چیست؟

وردپرس یک ابزار ایجاد وب سایت کاربر پسند است. تعداد زیادی کاربر دارد. در واقع 24 درصد از کل صفحات وب در وردپرس ایجاد می شوند. بیش از 500 سایت جدید در روز ظاهر می شوند … همه با حسن نیت وردپرس. اگر به فکر راه اندازی یک وب سایت هستید و تجربه زیادی ندارید، وردپرس احتمالا بهترین گزینه شماست.

سایت وردپرس

قالب های حرفه ای وردپرس

تم ها ظاهر و احساس وب سایت شما را تعیین می کنند. به نظر می رسد وردپرس چیزی برای همه دارد. آنها تعداد زیادی تم رایگان دارند که با شروع طراحی سایت خود می توانید از بین آنها انتخاب کنید. اگر چیزی را که دوست دارید پیدا نکردید، تم های پولی (طرح های ممتاز) را مرور کنید. شما می خواهید موضوعی را انتخاب کنید که نشان دهنده کسب و کار شما باشد. اگر نمی توانید بین یک زوج تصمیم بگیرید، می توانید بعداً آن را تغییر دهید. هنگامی که ظاهر خاصی را ایجاد کردید که با برند شما مطابقت دارد، می خواهید آن را به همان شکل حفظ کنید. بهترین شرط شما این است که قبل از پخش زنده با آن در مرحله طراحی بازی کنید

افزونه وردپرس

از هر کسی در مورد طراحی سایت از طریق وردپرس بپرسید، و آنها به احتمال زیاد به شما می گویند که همه چیز در مورد افزونه وردپرس است. اینها نرم افزارها و برنامه هایی هستند که می توانند در ارتباط با سایت های وردپرس استفاده شوند. از آنجایی که آنها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که «وصل شوند»، همگی آماده هستند تا با وردپرس ارتباط برقرار کنند. اینها به گونه ای طراحی شده اند که ابزارهایی را برای کسب درآمد از سایت خود، گسترش بازاریابی و تعامل با مخاطبان در اختیار شما قرار دهند.

افزونه وردپرس

داشبورد

در وردپرس، داشبورد جایی است که همه چیز اتفاق می افتد. این مکانی است که همه چیز را برای شما نگه می دارد. می توانید به پست ها، صفحات، آمار و تجزیه و تحلیل دسترسی داشته باشید… نمایش را از داشبورد اجرا کنید.

نام دامنه شما

یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید این است که در مورد نام دامنه تصمیم بگیرید. شما سه انتخاب اصلی دارید که باید در نظر بگیرید:

  • yourname.com
  • yourbusinessname.com
  • descriptionofyourbusiness.com

روی نام دامنه ای کار کنید که شما را به طور منحصر به فرد شناسایی کند. اگر نام شخصی خود را انتخاب کنید، تشخیص نام عالی است، اما اگر کسب و کار خود یا حتی خود نام دامنه را بفروشید چه؟ آیا خریدار نام شما را به عنوان نام دامنه خود می خواهد؟ مدتی را صرف فکر کردن به این موضوع کنید.

میزبانی وب

پس از طراحی سایت شما، باید تصمیم بگیرید که از کدام شرکت میزبانی استفاده کنید. آنها به سایت شما مکانی برای زندگی می دهند.

در اینجا چند گزینه برای یافتن یک سرویس میزبانی وب وجود دارد:

میزبانی وب اشتراکی –

سرور توسط وب سایت های دیگر به اشتراک گذاشته شده است. این کم هزینه ترین گزینه است و برای اکثر سایت های کوچک منطقی است.

میزبانی وب نمایندگی فروش –

این اساسا میزبانی مشترک با ابزارهای اضافی مانند نرم افزار صورتحساب و ابزارهای مدیریتی است.

میزبانی وب مبتنی بر ابر –

مزیت در اینجا این است که سرور می تواند به جای خراب شدن، هجوم عظیمی از ترافیک را مدیریت کند

سرور خصوصی مجازی –

سرور خصوصی مجازی سازش بین میزبانی مشترک و داشتن سرور شخصی شما را نشان می دهد.

وب سرور اختصاصی –

در این سناریو، شما یک سرور فیزیکی را از یک شرکت میزبان اجاره می‌کنید

میزبانی وردپرس مدیریت شده –

در اینجا، ارائه دهنده میزبانی کمک می کند تا همه چیز را به روز نگه دارد تا از تهدیدات امنیتی و هکرها جلوگیری کند.

طراحان سایت وردپرس

برخی از افراد از فرآیند خلاقیت لذت می برند. دیگران… نه چندان! احتمالاً می دانید که در کدام اردوگاه هستید. اگر طراحی و ایجاد وب سایت شما دلهره آور به نظر می رسد، کمکی برای شما وجود دارد!

اکثر طراحان وب سایت از وردپرس برای طراحی وب سایت های حرفه ای استفاده می کنند، بنابراین برای خرید آن مشکلی نخواهید داشت.

آنها ایده ها و چشم انداز شما را می گیرند و آن را برای شما راه اندازی می کنند!

صفحات حقوقی وردپرس

صفحات قانونی برای وب سایت شما یک ضرورت مطلق است. خوشبختانه، وردپرس آنها را به عنوان یکی از افزونه‌های متعددی که ارائه می‌کند، در دسترس دارد. شما می توانید یک خط مشی رازداری و سایر اعلان های قانونی را بر اساس مدل کسب و کار خود در سایت خود قرار دهید.

پشتیبانی وردپرس

یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد استفاده از وردپرس برای طراحی وب، پشتیبانی آنها است. اگر سؤالی دارید، یا به کمک نیاز دارید تا در مسیر خود بمانید، با این افراد تماس بگیرید تا شما را رفع کنند!

نکاتی که هنگام طراحی وب سایت خود باید در نظر داشته باشید

1) سعی کنید وب سایت خود را روی مشتری خود و کارهایی که می توانید برای آنها انجام دهید متمرکز کنید! صحبت کردن در مورد خودتان یا شرکتتان – “من این کار را کردم. من آن کار را انجام می دهم.” جذاب نیست و مشتریان را جذب نمی کند. چه مشکلی از آنها را می خواهید حل کنید؟

2) نگه دارید:

  • حرفه ای
  • روی چشم انداز متمرکز شده است
  • متقاعد کننده

3) مطمئن شوید که ظاهر کلی تمیز و مدرن است

4) مطمئن باشید که هر رسانه ای در سایت با کسب و کار شما مرتبط است

5) شامل یک فراخوان برای اقدام واضح – می خواهید مشتریان شما از آنجا چه کاری انجام دهند؟ کلیک؟ زنگ زدن؟ ثبت نام؟

6) از متن زیاد بخصوص در صفحه اصلی خودداری کنید.

بگذارید وب سایت شما سفیر شما باشد

سایت شما باید طوری طراحی شود که مشتریان و مشتریان احتمالی را جذب کند. آن را جذاب نگه دارید. انواع مختلف محتوا برای آن ایجاد کنید. یک وبلاگ داشته باشید تا افراد را در مورد شرکت خود، هر گونه تبلیغات و غیره به روز نگه دارید.

مطمئن شوید که سایت خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنید تا ترافیک را به سمت آن هدایت کنید. اگر کسی آن را نبیند، مهم نیست که چقدر سایت شما عالی است.

از ابزارهای SEO (بهینه سازی موتور جستجو) که در وردپرس و از طریق Plug Ins موجود است برای افزایش رتبه صفحه خود استفاده کنید. وقتی مردم کسب و کار شما را جستجو می کنند، می خواهید در صفحه اول باشید. جستجوهای بسیار کمی به صفحه دوم راه پیدا می کنند.

به بازدیدکنندگان در ازای آدرس ایمیل آنها و شرکت در لیست پستی شما چیزی ارائه می دهد. این یک گزارش دیجیتال، کتاب الکترونیکی یا کاغذ سفید خواهد بود. آن را چیزی بسازید که علاقه مند به دریافت آن خواهند بود.

طراحی مبارک! شما در راه هستید!

قدیمی تر

آنچه یک طراح وردپرس باید بداند

جدیدتر

طراحی وب – جوملا در مقابل وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :