پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهوردپرسآموزش وردپرسنحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس
manage-guest-bloggers-in-wordpress.png

نحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس

 

آیا به دنبال راه هایی برای جذب وبلاگ نویسان مهمان و مدیریت آنها در وردپرس هستید؟

وبلاگ نویسی مهمان یک راه قدرتمند برای جلب توجه و ایجاد آگاهی از برند است. شما می توانید انواع مختلف محتوا را از طریق ارسال پست مهمان منتشر کنید و ترافیک خود را افزایش دهید.

در این مقاله نحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

وبلاگ نویسان مهمان را در وردپرس مدیریت کنید

مزایای پذیرش پست مهمان برای ناشران

وبلاگ نویسی مهمان دارای مزایای زیادی برای نویسنده مهمان یا شرکتی است که آنها نمایندگی می کنند و به آنها کمک می کند تا تبلیغات و بک لینک ها را به وب سایت خود دریافت کنند.

اما چه سودی برای شما به عنوان ناشر دارد؟

در اینجا برخی از مزایای پذیرش پست مهمان در وب سایت شما آورده شده است.

  • دیدگاه جدید – هر نویسنده ای دیدگاه منحصر به فرد خود را با نوشته خود به ارمغان می آورد. مخاطبان شما کمی تغییر سرعت و ایده ها را دوست خواهند داشت.
  • مخاطب جدید – اغلب نویسنده مهمان پست منتشر شده را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. این باعث جذب کاربران جدید به وب سایت شما و افزایش مخاطبان شما می شود.
  • اتصال جدید – با اجازه دادن به طرف مقابل برای پست مهمان در سایت شما، می توانید با او ارتباط برقرار کنید. این شانس شما را برای کمک به یکدیگر در آینده افزایش می دهد.
  • مطلب جدید – یک پست اضافی در سایت خود دریافت می کنید که مجبور نبودید آن را بنویسید. می توانید از آن زمان برای تمرکز بر رشد سایر حوزه های برند خود استفاده کنید.

اکنون که مزایای پذیرش پست مهمان در سایت خود را مشاهده کردید، بیایید دریابیم که چگونه وبلاگ نویسان مهمان را در وردپرس جذب کنیم.

جذب وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس

راه های مختلفی برای جذب وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس وجود دارد. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که یک صفحه Write for Us در سایت خود ایجاد کنید.

می‌توانید جزئیات ارسال پست مهمان را برجسته کنید و دستورالعمل‌های انتشار را برای نویسندگان در صفحه نوشتن برای ما ارائه دهید. اگر موضوعات خاصی برای پوشش دادن دارید، می توانید آنها را نیز در صفحه فهرست کنید.

بخش برای ما بنویس

علاوه بر این، ایده خوبی است که این صفحه را برای بازدیدکنندگان خود قابل مشاهده کنید. می‌توانید پیوند را در قسمت ناوبری اصلی وب‌سایت وردپرس خود، مانند منوی بالا یا نوار کناری، قرار دهید.

به غیر از آن، می‌توانید صفحه «برای ما بنویسید» را بعد از هر پست در بیو نویسنده یا هر پست نویسنده مهمان قرار دهید.

نکته پاداش: شما می توانید با استفاده از صفحات نوشتن خیره کننده برای ما ایجاد کنید SeedProd. این بهترین افزونه صفحه فرود برای وردپرس است و یک سازنده کشیدن و رها کردن را به همراه گزینه های سفارشی سازی متعدد ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر، راهنمای دقیق ما را در مورد نحوه ایجاد یک صفحه فرود در وردپرس دنبال کنید.

یکی دیگر از راه های جذب وبلاگ نویسان مهمان به وب سایت خود، ارائه یک پاداش پولی به آنها است. شما می توانید قیمت های مختلفی را برای انواع مختلف محتوا تعیین کنید.

به عنوان مثال، مجله DAME به نویسندگان میهمان جایزه نقدی 150 دلاری برای مقالات و بین 300 تا 500 دلاری برای ویژگی های گزارش شده ارائه می دهد.

سایت هایی که برای پست مهمان هزینه می کنند

همچنین می‌توانید با ارسال پست مهمان در سایت‌های دیگر و اجازه دادن به نویسندگان آنها برای پست مهمان در وب‌سایت شما، با کسب‌وکارهای دیگر شریک شوید.

غالباً وبلاگ نویسان تمایل دارند که پست های مهمان را متقابلاً انجام دهند، که می تواند عالی باشد، به خصوص اگر شما در همان جایگاه باشید.

در نهایت، می توانید به جوامع مختلف وبلاگ نویسان مهمان بپیوندید و به دنبال فرصت هایی برای جذب پست های مهمان جدید به وب سایت خود باشید.

هنگامی که بدانید چگونه وبلاگ نویسان مهمان را جذب کنید، بیایید نحوه پذیرش پست مهمان در وبلاگ وردپرس خود را بیاموزیم.

پذیرش پست مهمان در وردپرس

روش های مختلفی برای پذیرش پست مهمان در وردپرس وجود دارد. ساده ترین راه این است که به کاربران اجازه دهید پست های مهمان را از قسمت جلویی وب سایت وردپرس شما ارسال کنند.

به این ترتیب، شما مجبور نخواهید بود به بخش مدیریت وردپرس دسترسی داشته باشید یا از کاربران بخواهید که ثبت نام کنند. وبلاگ نویسان مهمان به سادگی می توانند محتوای خود را با استفاده از یک فرم پس از ارسال بارگذاری کنند.

برای این آموزش، ما استفاده خواهیم کرد WPForms. این بهترین افزونه فرم برای وردپرس است و یک فرم ساز کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد. این افزونه یک افزونه برای ارسال پست ارائه می دهد که آپلود محتوا در سایت شما را برای کاربران آسان می کند.

شما نیاز دارید نسخه WPForms Pro زیرا شامل افزونه ارسال پست می شود.

ابتدا باید افزونه WPForms را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، به سادگی راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را دنبال کنید.

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن مراجعه کنید WPForms » تنظیمات از قسمت مدیریت وردپرس خود و کلید مجوز را وارد کنید. می توانید کلید مجوز را در ناحیه حساب WPForms خود پیدا کنید.

کلید مجوز WPForms را وارد کنید

بعد، شما باید به WPForms »افزونه ها صفحه سپس به پایین به افزونه ارسال ارسالی بروید و روی دکمه «نصب» کلیک کنید. اکنون افزونه به طور خودکار نصب و فعال می شود.

نصب افزونه ارسال پست WPForms

پس از نصب افزونه، اکنون آماده ایجاد فرم ارسال پست خود هستید. برای شروع، به سادگی به WPForms » افزودن جدید برای راه اندازی فرم ساز WPForm.

پس از آن، پیش بروید و یک نام برای فرم خود وارد کنید و سپس الگوی “فرم ارسال پست وبلاگ” را در ناحیه انتخاب یک الگو انتخاب کنید.

الگوی فرم ارسال پست وبلاگ را انتخاب کنید

اکنون می توانید از سازنده کشیدن و رها کردن برای سفارشی کردن فرم خود استفاده کنید. به سادگی فیلدهای فرم جدید را با کشیدن آنها از گزینه های سمت چپ خود و قرار دادن آنها در جایی که می خواهید در فرم اضافه کنید.

فیلدهای فرم جدید را اضافه کنید

WPForms همچنین به شما امکان می دهد هر فیلد جداگانه را سفارشی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی هر قسمتی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید و گزینه هایی برای تغییر برچسب، اندازه، قالب، اضافه کردن توضیحات و موارد دیگر مشاهده خواهید کرد.

پس از انجام سفارشی کردن فرم ارسال پست، می توانید به برگه “تنظیمات” بروید.

در تنظیمات عمومی، می‌توانید نام فرم، توضیحات فرم، متن دکمه ارسال را تغییر دهید، گزینه محافظت در برابر هرزنامه را ویرایش کنید، ارسال‌های فرم AJAX و موارد دیگر را فعال کنید.

تنظیمات فرم عمومی

در مرحله بعد، می‌توانید به تب تنظیمات اعلان‌ها بروید تا آدرس ایمیل و پیامی را که هنگام ارسال پست مهمان با استفاده از فرم دریافت می‌کنید، تغییر دهید.

پس از انجام این کار، می‌توانید به برگه تنظیمات تأییدیه بروید و پیامی را که افراد پس از ارسال فرم مشاهده خواهند کرد، ویرایش کنید. WPForms به شما امکان می دهد پیامی را نشان دهید، کاربران را به یک URL جدید هدایت کنید یا یک صفحه را نمایش دهید.

پس از آن، پیش بروید و روی تب تنظیمات ارسال ارسال ها کلیک کنید تا هر فیلد فرم به فیلدهای مربوطه در وردپرس نگاشت شود.

تنظیمات ارسال پست را تغییر دهید

اکنون تنظیمات خود را ذخیره کنید تا فرم ارسال پست خود را ذخیره کنید و از فرم ساز خارج شوید.

در مرحله بعد، باید فرم ارسال پست مهمان خود را به وب سایت خود اضافه کنید. می توانید این کار را با افزودن یک صفحه جدید یا ویرایش صفحه موجود انجام دهید.

هنگامی که در ویرایشگر بلوک وردپرس قرار گرفتید، به سادگی روی دکمه پلاس (+) کلیک کنید و یک بلوک WPForms اضافه کنید.

بلوک WPForms

پس از آن، باید فرم ارسال پست های خود را از منوی کشویی در بلوک WPForms انتخاب کنید.

فرم ارسال پست خود را از منوی کشویی انتخاب کنید

اکنون می توانید ادامه دهید و صفحه خود را منتشر کنید و از وب سایت خود بازدید کنید تا فرم ارسال پست را در عمل مشاهده کنید.

نمونه فرم ارسال پست

جدا از استفاده از WPForms، راه‌های بیشتری وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های مهمان را در وب‌سایت وردپرس شما ارسال کنند. به عنوان مثال، می توانید حساب های وردپرس جداگانه برای هر مشارکت کننده ایجاد کنید.

با این حال، این به این معنی است که به نویسندگان مهمان اجازه می دهید به بخش مدیریت وردپرس شما دسترسی داشته باشند و سایر پست ها و صفحات وبلاگ را در وب سایت شما مشاهده کنند.

اگر به دنبال گزینه های بیشتری برای پذیرش پست های مهمان هستید، لطفاً به راهنمای ما در مورد نحوه اجازه دادن به کاربران برای ارسال پست به سایت وردپرس خود مراجعه کنید.

راه اندازی ردیابی ترافیک وب سایت توسط نویسندگان

هنگامی که شروع به انتشار پست های مهمان کردید، مهم است که بدانید عملکرد آنها چگونه است. یکی از راه‌های ردیابی عملکرد آن‌ها این است که بدانید کدام نویسندگان بیشترین ترافیک را به وب‌سایت شما وارد می‌کنند.

به این ترتیب، می توانید محبوب ترین نویسنده مهمان را در وب سایت خود ببینید. شما همچنین خواهید دانست که مخاطبان شما چه محتوایی را دوست دارند، بنابراین می توانید پست های مهمان بیشتری را در مورد موضوعات مشابه بپذیرید.

با MonsterInsights، می توانید به راحتی ردیابی نویسنده را در Google Analytics تنظیم کنید. MonsterInsights بهترین راه حل تجزیه و تحلیل برای وردپرس است و بیش از 3 میلیون کسب و کار از آن استفاده می کنند.

افزودن Google Analytics به وردپرس بدون ویرایش کد یا استخدام یک متخصص بسیار آسان است. با استفاده از افزونه MonsterInsights Dimensions، می توانید محبوب ترین مشارکت کنندگان در وبلاگ خود را شناسایی کنید.

نویسنده را از منوی کشویی ابعاد سفارشی انتخاب کنید

افزونه Dimensions به شما امکان می دهد ابعاد سفارشی را در وردپرس تنظیم کنید. ابعاد سفارشی اطلاعات اضافی هستند که می توانید در Google Analytics ردیابی کنید. این شامل نویسندگان، نوع پست، شناسه کاربری، دسته بندی، کاربران وارد شده و غیره می شود.

بهترین بخش استفاده از MonsterInsights این است که می‌توانید داده‌ها را در قسمت مدیریت وردپرس خود ببینید و نیازی به جابجایی بین تب یا پنجره ندارید.

برای مشاهده محبوب ترین نویسنده در سایت خود، به سادگی به این آدرس بروید بینش » گزارش ها و به تب “ابعاد” بروید.

نویسندگان برتر در MonsterInsights گزارش می دهند

برای جزئیات بیشتر، می توانید راهنمای گام به گام ما را در مورد نحوه فعال کردن ردیابی نویسنده در وردپرس دنبال کنید.

پاداش: نکاتی برای پذیرش پست مهمان

از زمانی که گوگل شروع به سرکوب لینک‌های متنی پولی کرده است، شرکت‌های سئو و ارسال‌کنندگان هرزنامه به پست‌های مهمان تکیه می‌کنند. به همین دلیل، مهم نیست که وبلاگ شما چقدر محبوب است، حداقل چند درخواست پست مهمان خواهید دید.

وقتی وبلاگ شما نسبتا جدید است و درخواست پست مهمان دریافت می کنید، واقعا هیجان زده می شوید. در آن هیجان، شما معمولاً اشتباه می کنید که محتوای پایین تر یا حتی بی کیفیت را تأیید می کنید.

برای کمک به شما، در اینجا قوانینی وجود دارد که فکر می کنیم باید هنگام پذیرش پست مهمان از آنها پیروی کنید.

بپرسید چه کلمه کلیدی یا بک لینک هایی می خواهید؟

شما نمی‌خواهید به سایت‌های هرزنامه مانند پورن، چاپگرهای جوهرافشان، شرکت‌های بیمه خودرو و غیره پیوند دهید. همچنین نمی‌خواهید به یک کلمه کلیدی خاص پیوند دهید، که به صنعت یا جایگاه شما مرتبط نیست.

اگر از وبلاگ نویسان مهمان خود نپرسید که روی کدام کلمه کلیدی تمرکز می کنند یا به وب سایت های اسپم لینک می دهند، مقاله ای می نویسند که ارزش افزوده ای نخواهد داشت.

در این مرحله، اگر پست آنها را رد کنید، به نظر بد می رسد. بهتر است زمان را از دست ندهید و این را از سر راه خود بردارید.

ایده ها و خلاصه موضوع را قبل از پست نهایی بخواهید

اغلب این شرکت های سئو و ارسال کنندگان هرزنامه تمایل دارند مقالات از پیش نوشته شده داشته باشند. آنها خواهند گفت که ما می خواهیم برای وبلاگ شما بنویسیم، اما ایده ای را پیشنهاد نمی کنند.

به احتمال زیاد، یک پست از پیش نوشته شده دریافت خواهید کرد که در سایت های متعددی منتشر شده است. این برای سایت شما بد است زیرا محتوای تکراری می تواند به سئوی وردپرس شما آسیب برساند.

همیشه بهترین کار این است که از آنها ایده هایی برای موضوع به همراه خلاصه یا طرح کلی مقاله بخواهید. این به شما نشان می دهد که آنها چقدر برای نوشتن پست واجد شرایط هستند و می توانید موضوع را تأیید یا رد کنید.

همچنین به شما کمک می کند تا پست های عمومی را بررسی کنید یا پست هایی را فهرست کنید که قبلاً توسط وب سایت های متعدد دیگری پوشش داده شده اند.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه انتخاب بهترین پلت فرم وبلاگ نویسی و انتخاب متخصص ما از افزونه های وردپرس ضروری برای همه وب سایت ها بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست نحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.

قدیمی تر

نحوه راه اندازی ردیابی ایمیل وردپرس (باز کردن، کلیک ها و موارد دیگر)

جدیدتر

نحوه افزودن قابلیت ذخیره و ادامه در فرم های وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :