نحوه اضافه کردن کپشن به تصاویر ویژه در وردپرس

 

آیا نیاز به اضافه کردن شرح به تصاویر برجسته خود در وردپرس دارید؟

زیرنویس ها مفید هستند زیرا اطلاعات زمینه و پس زمینه را در مورد تصاویری که استفاده می کنید اضافه می کنند. با این حال، بسیاری از مضامین وردپرس برای تصویر ویژه یک پست توضیحی نشان نمی‌دهند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه برای تصاویر برجسته خود در وردپرس زیرنویس نمایش دهید.

نحوه اضافه کردن کپشن به تصاویر ویژه در وردپرس

چرا به تصاویر ویژه در وردپرس زیرنویس اضافه کنید؟

تصاویر ویژه یک ویژگی تم وردپرس هستند. تقریباً تمام تم های وردپرس با پشتیبانی داخلی از تصاویر برجسته ارائه می شوند و آنها را به زیبایی در مناطق مختلف وب سایت وردپرس شما نمایش می دهند.

افزودن یک تصویر برجسته به پست شما باعث جذابیت بیشتر آن و ایجاد تعامل کاربر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن تصاویر برجسته یا ارسال تصاویر کوچک در وردپرس را بررسی کنید.

هنگامی که یک تصویر برجسته را آپلود می کنید، می توانید یک عنوان و توضیحات را به همراه سایر قسمت ها اضافه کنید.

هنگامی که یک تصویر ویژه اضافه می کنید، از شما خواسته می شود که یک عنوان و توضیحات اضافه کنید

اما زمانی که تصویر در وب سایت شما نمایش داده می شود، ممکن است فقط تصویر را نشان دهد.

این به موضوعی که استفاده می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال، تم های بیست و بیست و بیست و یک، به طور پیش فرض شرح تصاویر برجسته را نشان می دهند. تم های بیست شانزده و بیست و نوزده اینطور نیستند.

اگر پوسته وردپرس شما عناوین تصاویر ویژه را نمایش نمی دهد، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آنها را با استفاده از یک افزونه اضافه کنید.

مطلب پیشنهادی  نحوه افزودن قابلیت ذخیره و ادامه در فرم های وردپرس

اضافه کردن کپشن به تصاویر ویژه در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی آن است عنوان تصویر ویژه سفارشی FSM افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، باید به آدرس مراجعه کنید تنظیمات » عنوان تصویر ویژه ویژه سفارشی FSM صفحه ای برای پیکربندی افزونه.

تنظیمات پیش‌فرض برای بسیاری از کاربران کار می‌کند، با این حال، اگر می‌خواهید زیرنویس‌های تصویر برجسته در صفحه اول وب‌سایت وردپرس شما نمایش داده شوند، مطمئن شوید که روی کادر «نمایش شرح‌های تصویر در فهرست‌ها» کلیک کرده‌اید.

وردپرس

برای این آموزش، گزینه “کلاس پیش فرض” را انتخاب می کنیم. با این حال، اگر می‌خواهید با استفاده از CSS سفارشی خود به عنوان استایل دهید، باید یکی از دو گزینه دیگر را انتخاب کنید.

پس از اتمام انتخاب آن گزینه ها، مطمئن شوید که روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کرده اید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.

تو تمام شدی! هنگامی که از وب سایت وردپرس خود بازدید می کنید، باید هر عنوانی را که به تصاویر ویژگی خود اضافه کرده اید مشاهده کنید.

در اینجا تصاویر قبل و بعد از وب سایت تظاهرات ما آمده است. ما از تم Twenty Sixteen استفاده می‌کنیم که به‌طور پیش‌فرض زیرنویس‌های تصویر برجسته را نشان نمی‌دهد.

پیش نمایش عنوان تصویر ویژه

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه به تصاویر برجسته خود در وردپرس زیرنویس اضافه کنید.

همچنین ممکن است بخواهید نحوه انتخاب بهترین نرم افزار طراحی وب سایت را بیاموزید یا فهرستی از افزونه های ضروری برای رشد سایت خود را بررسی کنید.

مطلب پیشنهادی  نحوه اضافه کردن توصیفات چرخشی در وردپرس (3 روش)

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش تصویری وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن