فاکتورهای سئو که باید در ساخت یک وب سایت در نظر گرفته شوند پارت 1

فاکتورهای سئو


سئو مهمترین جنبه برای هر وب سایت است. در این مقاله به اهمیت سئو در توسعه وب سایت و عوامل سئو در هنگام توسعه / طراحی وب سایت می پردازم.

1. زمان بارگذاری سریع

مهم ترین عامل و گوگل آن را تشخیص می دهد. وب سایت هایی را که کند هستند جریمه نمی کند، اما به وب سایت هایی که سریع هستند پاداش می دهد. اطمینان حاصل کنید که کد شما قابل مدیریت است و سمت مشتری شما سریع ارائه می شود.

2. محتوای سئو شده

ترکیبی از تصاویر، متن و انیمیشن ها را نگه دارید. گوگل محتوای غنی را دوست دارد. روزهایی که موتورهای جستجو متن را ترجیح می دادند، گذشته است. این روزها اگر محتوای شما ویدیویی در آن تعبیه شده باشد، گوگل به شما اولویت می دهد. محتوای غنی این روزها سریعتر رتبه بندی می شود.

سئو سایت

3. URL های دوستانه سئو

پارامترهای پرس و جو برای توسعه خوب هستند اما برای سئو مضر هستند، مطمئن شوید که گزینه نوشتن یک URL غنی از کلمه کلیدی را دارید زیرا این یک عامل رتبه بندی در صفحات نتایج جستجوی گوگل است.

4. عنوان ، متا تگ ، توضیحات

اگر می توانید از افزونه ای استفاده کنید که خوب است، اما اگر توسعه پشته سفارشی دارید، از این زمینه ها آگاه باشید. در هر صفحه مواردی را برای قرار دادن در این فیلدها ارائه دهید.

5. تگ های H1، h2

این برچسب ها به موتورهای جستجو کمک می کند تا موضوع محتوای اصلی را درک کنند. گوگل همچنان از تگ های H1 برای تعیین ارتباط استفاده می کند. از این برچسب ها برای تعریف محتوای خود استفاده کنید. مراقب باشید فقط 1 تگ h1 در صفحه شما وجود داشته باشد.

مطلب پیشنهادی  چک لیست سئو وردپرس با 11 نکته کاربردی

6. سایت مپ

 

یک نقشه سایت XML برای نمایه سازی سریعتر صفحات وب سایت شما به حساب وب مسترهای گوگل ارسال می شود. پیش‌بینی کنید که این نقشه‌های سایت را به‌طور خودکار تولید یا به‌طور دستی برای فهرست‌بندی سریع توسط ربات‌های موتور جستجو ایجاد کنید.

سئو

7. ربوت

 

این فایل حاوی یک اعلان مهم است. این به ربات‌ها درباره صفحاتی می‌گوید که می‌خواهید وقتی یک ربات موتور جستجو جستجو می‌کند، فهرست شوند. این وظیفه موتورهای جستجو است که به درخواست های ذکر شده در ROBOTS.txt احترام بگذارند

8. حذف متن DUMP / PAGES

به یاد داشته باشید که صفحاتی را که هنگام ساخت وب سایت استفاده کرده اید حذف کنید. این ممکن است شامل تصاویر، معابر لورم ایپسوم باشد. پر کردن وب سایت خود با متن dump به هیچ وجه کمکی نمی کند.

9. تگ های ALT تصویر

یک ربات موتور جستجو نمی تواند تصویر شما را آماده کند، اما فقط می تواند متن جایگزین تصویر شما را بخواند. در کد وب سایت خود پیش بینی کنید که تگ های alt برای آن یکی از مهم ترین عوامل سئو است.

10. انشتار پست

گوگل وب سایتی را دوست دارد که تازه باشد. محتوای تازه در رتبه بالاتری نسبت به مواد قدیمی قرار دارد. با حفظ یک وبلاگ، نه تنها می توانید یک جامعه فالوور بسازید، بلکه کمک زیادی به سئو سایت می کند. برای وبلاگ در وب سایت خود پیش بینی کنید.

اینها برخی از عوامل دخیل در توسعه یک وب سایت دوستدار سئو هستند. بزودی آموزش های سئو در سایت بصورت رایگان ارئه میشه که با عضویت در خبرنامه با خبر بشید .

مطلب پیشنهادی  پنج استراتژی برای سئوی ارگانیک

توس وی پی مجله حرفه ای در زمینه آموزش طراحی سایت،افزونه وردپرس ، قالب وردپرس ، سئو و بهیه سازی و غیره می باشد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن