پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهوردپرسآموزش وردپرستفاوت بین صفحه فرود و وب سایت چیست؟
whats-the-difference-between-landing-page-vs-website-og.png

تفاوت بین صفحه فرود و وب سایت چیست؟

 

آیا می خواهید تفاوت بین صفحه فرود و وب سایت را یاد بگیرید؟

بسیاری از کسب و کارهای کوچک تعجب می کنند که آیا باید یک صفحه فرود یا یک وب سایت کامل ایجاد کنند تا حضور آنلاین خود را به نمایش بگذارند.

در این مقاله، تفاوت بین صفحه فرود و وب سایت و اینکه کدام یک را باید برای کسب و کار خود بسازید را به شما نشان خواهیم داد.

صفحه فرود در مقابل وب سایت - تفاوت در چیست؟

صفحه فرود چیست؟

صفحه فرود یک صفحه وب مستقل است که برای یک هدف و هدف خاص طراحی شده است. این یک ابزار بسیار همه کاره است که می تواند در بازاریابی، تبلیغات و کمپین های تولید سرنخ استفاده شود.

همچنین می توان از آن به عنوان یک وب سایت به زودی برای یک تجارت، یک وب سایت تک صفحه ای به تنهایی، یک صفحه فروش محصول و موارد دیگر استفاده کرد.

نمونه صفحه فرود

صفحات فرود به طور خاص برای تبدیل های بالاتر طراحی شده اند. آنها ویژگی های طراحی منحصر به فردی دارند که انجام عمل مورد نظر را برای کاربران آسان تر می کند.

این اقدام می تواند ثبت نام در لیست ایمیل، خرید محصول، پر کردن فرم و موارد دیگر باشد. این اقدامات به عنوان “Call to action” نامیده می شوند.

به طور کلی، هدف صفحات فرود به حداقل رساندن حواس‌پرتی‌هایی است که می‌تواند کاربران را از خود دور کند و تمام اطلاعاتی را که برای انجام اقدام لازم دارند در اختیار آن‌ها قرار دهد.

یک صفحه فرود همچنین می تواند به تنهایی یک وب سایت مستقل با بخش های مختلف باشد که همگی منجر به یک فراخوان واضح برای اقدام می شوند.

یک وب سایت صفحه فرود

وب سایت چیست؟

وب سایت مجموعه ای از صفحات فرود و بخش های مختلف است که به کاربران شما کمک می کند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

به عنوان مثال، یک وب سایت تجاری معمولی می تواند یک بخش درباره، یک صفحه وبلاگ جداگانه، یک صفحه تماس با ما، صفحات محصولات و خدمات و موارد دیگر داشته باشد.

انواع مختلفی از وب سایت ها وجود دارد و همه آنها می توانند صفحات مختلفی برای ویژگی های مختلف داشته باشند.

یک وب سایت چه تفاوتی با صفحه فرود دارد؟

برخلاف صفحه فرود، یک وب سایت می تواند چندین صفحه اطلاعات با اهداف و مقاصد متفاوت داشته باشد.

هر صفحه در یک وب سایت به اندازه یک صفحه فرود بر روی تبدیل متمرکز نیست.

به عنوان مثال، یک وب سایت تجاری ممکن است از کاربران بخواهد که اطلاعاتی در مورد تمام محصولات و خدماتی که ارائه می دهند به دست آورند. همچنین ممکن است به کاربران چندین تماس برای اقدام برای انتخاب بدهد (مانند خرید، درخواست قیمت، پیوستن به لیست ایمیل، دنبال کردن در رسانه های اجتماعی و موارد دیگر).

انواع مختلف وب سایت ها اهداف متفاوتی دارند و یک وب سایت راه های بیشتری برای جذب مخاطب به آنها می دهد.

یک وب سایت همچنین می تواند توسط چندین صفحه فرود برای کمپین های بازاریابی خود پشتیبانی شود.

به عنوان مثال، یک وب سایت عضویت ممکن است از یک صفحه فرود برای یک طرح اشتراک استفاده کند یا یک فروشگاه تجارت الکترونیک ممکن است بخواهد یک صفحه فرود قبل از راه اندازی برای یک محصول آینده ایجاد کند.

صفحه فرود در مقابل وب سایت – کدام یک را انتخاب کنیم؟

بسیاری از مبتدیان برای تصمیم گیری بین صفحه فرود در مقابل وب سایت و انتخاب کدام یک تلاش می کنند؟

پاسخ در نیازهای خود و آنچه می خواهید برای کسب و کار خود به دست آورید نهفته است.

اگر می‌خواهید به سرعت محصولی را راه‌اندازی کنید، یک حضور آنلاین برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید، مشتریان و مشتریان بالقوه را جذب کنید، در این صورت یک صفحه فرود راهی آسان برای رفتن است.

نمونه ای از یک صفحه فرود سریع

از سوی دیگر، اگر می‌خواهید یک حضور آنلاین چند صفحه‌ای برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید، از سبد خرید الکترونیکی، فروش دوره‌های آنلاین، راه‌اندازی وبلاگ و موارد دیگر استفاده کنید، در این صورت یک وب‌سایت بهتر خواهید بود.

به یاد داشته باشید که همیشه می توانید یک صفحه فرود را به عنوان یک وب سایت تک صفحه ای ایجاد کنید. همچنین می توانید با رشد کسب و کار خود، صفحه فرود خود را به یک وب سایت کامل تبدیل کنید.

به طور مشابه، شما همچنین می توانید یک وب سایت کامل با چندین صفحه ایجاد کنید و همچنان صفحات فرود را برای کمپین های خاص اضافه کنید.

برای ساختن صفحه فرود در مقابل وب سایت به چه چیزهایی نیاز دارم؟

برای ایجاد صفحه فرود یا وب سایت به یک دامنه و یک حساب میزبانی وب نیاز دارید.

نام دامنه محل وب سایت یا صفحه فرود شما (به عنوان مثال wpbeginner.com) است. این همان چیزی است که کاربران شما برای مشاهده صفحه فرود یا وب سایت شما در مرورگر خود تایپ می کنند.

حساب میزبانی وب جایی است که صفحه فرود یا فایل های وب سایت شما در آن ذخیره می شود.

به طور معمول، یک دامنه حدود 16 دلار در سال هزینه دارد و برنامه های میزبانی از 7.88 دلار در ماه شروع می شود (معمولاً سالانه پرداخت می شود). حالا اگر تازه شروع کرده اید، این مقدار قابل توجهی است.

خوشبختانه، دوستان ما در Bluehost موافقت کرده اند که یک نام دامنه رایگان و یک تخفیف سخاوتمندانه در میزبانی برای کاربران WPBeginner ارائه دهند.

اساسا، شما می توانید فقط با 2.75 دلار در ماه شروع کنید.

← برای درخواست این پیشنهاد انحصاری Bluehost اینجا را کلیک کنید

Bluehost یکی از بزرگترین شرکت های هاست در جهان و یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس است.

پس از ثبت نام برای یک حساب میزبانی، Bluehost به طور خودکار وردپرس را برای شما نصب می کند.

WordPres بهترین سازنده وب سایت در جهان است و ایجاد یک وب سایت یا ایجاد صفحات فرود را بسیار آسان می کند. به سادگی وارد حساب هاست خود شوید و سپس وارد داشبورد حساب وردپرس خود شوید.

وارد وردپرس شوید

چگونه یک صفحه فرود برای کسب و کار خود بسازیم

ساده ترین راه برای ایجاد صفحه فرود استفاده از آن است SeedProd. این بهترین سازنده صفحه فرود در بازار است و به شما این امکان را می دهد که به راحتی صفحات فرود را با استفاده از رابط کشیدن و رها کردن و بدون نوشتن هیچ کدی ایجاد کنید.

ابتدا باید آن را نصب و فعال کنید SeedProd افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

توجه: همچنین وجود دارد نسخه رایگان SeedProd موجود است که می توانید برای امتحان از آن استفاده کنید. با این حال، برای باز کردن قفل تمام ویژگی‌ها و قالب‌های موجود در نسخه پریمیوم، باید ارتقا دهید.

پس از فعال سازی، باید کلید مجوز SeedProd خود را وارد کنید. می توانید این اطلاعات را در حساب کاربری خود در وب سایت SeedProd پیدا کنید.

کلید مجوز SeedProd

اکنون می توانید شروع به ساخت اولین صفحه فرود خود کنید.

به سادگی سر به SeedProd » صفحات صفحه و روی دکمه “ایجاد صفحه فرود جدید” کلیک کنید.

ایجاد یک صفحه فرود جدید

در مرحله بعد، از شما خواسته می شود که یک صفحه قالب را به عنوان نقطه شروع برای صفحه فرود خود انتخاب کنید. SeedProd دارای ده ها قالب زیبا است که می توانید آنها را به طور کامل تغییر دهید یا حتی می توانید با یک قالب خالی شروع کنید.

یک الگوی صفحه فرود را انتخاب کنید

با این کار یک پنجره بازشو ظاهر می شود که از شما می خواهد یک نام برای صفحه فرود خود وارد کنید. یک نام برای صفحه خود وارد کنید و سپس بر روی دکمه “ذخیره و شروع ویرایش صفحه” کلیک کنید.

صفحه فرود خود را نام ببرید

SeedProd اکنون رابط صفحه ساز را با پیش نمایش زنده از الگوی انتخابی شما بارگیری می کند.

رابط صفحه ساز SeedProd

برای ویرایش هر موردی در پیش‌نمایش زنده، به سادگی می‌توانید اشاره کنید و روی آن کلیک کنید. همچنین می توانید بلوک های جدید را از ستون سمت چپ به صفحه خود اضافه کنید.

SeedProd با تمام عناصر رایج به عنوان بلوک همراه است. هر بلوک تنظیمات خاص خود را دارد که می توانید با استفاده از یک رابط کاربری ساده آنها را تنظیم کنید.

همچنین شامل بلوک‌هایی برای WooCommerce و یکپارچه‌سازی برای همه سرویس‌های بازاریابی ایمیلی محبوب در زیر برگه «اتصال» است.

ادغام ها

هنگامی که از صفحه فرود خود راضی شدید، می توانید برای ذخیره یا انتشار صفحه خود کلیک کنید تا آن را زنده کنید.

صفحه فرود را منتشر کنید

انتشار صفحه فرود به عنوان صفحه اصلی برای دامنه شما

اکنون اگر می خواهید صفحه فرود خود را تنها زمانی نمایش دهید که شخصی نام دامنه شما را وارد کند، باید آن را به عنوان صفحه اصلی خود در وردپرس تنظیم کنید.

به سادگی به تنظیمات » خواندن صفحه از اینجا باید «یک صفحه ثابت» را در زیر گزینه «نمایش صفحه اصلی شما» انتخاب کنید.

تنظیم صفحه اصلی

پس از آن، پیش بروید و صفحه فرودی را که قبلا ایجاد کرده اید به عنوان «صفحه اصلی» خود انتخاب کنید. فراموش نکنید که برای به روز رسانی تنظیمات خود بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

ایجاد صفحات فرود برای نام های دامنه دیگر؟

اگر بخواهید صفحات فرود برای نام های دامنه دیگر ایجاد کنید چه؟ اگر دامنه های متعددی برای پوشش بازارها و مناطق مختلف دارید، به کارتان می آید.

SeedProd دارای پشتیبانی داخلی از نقشه برداری دامنه است. این به شما امکان می دهد به راحتی یک صفحه فرود در SeedProd ایجاد کنید و آن را به هر نام دامنه دیگری ترسیم کنید.

نام دامنه سفارشی را تنظیم کنید

برای جزئیات بیشتر، به آموزش ما در مورد نحوه افزودن آسان دامنه سفارشی برای صفحه فرود خود در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه یک وب سایت کامل برای کسب و کار خود بسازیم

وردپرس قدرتمندترین سازنده وب سایت است که توسط میلیون ها وب سایت تجاری، فروشگاه های تجارت الکترونیک، وبلاگ ها، سایت های خبری و رسانه ای استفاده می شود.

از آنجایی که قبلاً وردپرس را بر روی حساب Bluehost خود نصب کرده اید، می توانید به سادگی وارد داشبورد حساب خود شوید و شروع به کار در وب سایت خود کنید.

ابتدا می خواهید با مراجعه به صفحه، صفحات جدیدی را اضافه کنید صفحات » همه صفحات صفحه و کلیک بر روی دکمه افزودن جدید.

افزودن صفحات جدید در وردپرس

وردپرس دارای یک ویرایشگر قدرتمند است که به شما امکان می دهد به راحتی عناصر طراحی و محتوا را به عنوان بلوک به صفحات خود اضافه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، آموزش ما در مورد نحوه استفاده از ویرایشگر وردپرس را ببینید.

نکته: به ایده برای صفحات نیاز دارید؟ لیست مهم ترین صفحات ما برای ایجاد یک وب سایت وردپرس جدید را برای ایده های عالی ببینید.

در مرحله بعد، شما می خواهید یک طرح برای وب سایت خود انتخاب کنید. وردپرس دارای هزاران تم رایگان و پولی برای انواع وب سایت ها است.

نکته پاداش: برای انتخاب پوسته به کمک نیاز دارید، انتخاب تخصصی ما از محبوب ترین تم های وردپرس را ببینید یا نگاهی به این تم های عالی برای وب سایت های تجاری بیندازید.

هنگامی که موضوعی را که می خواهید استفاده کنید پیدا کردید، می توانید به آن بروید ظاهر » تم ها صفحه و بر روی دکمه افزودن جدید کلیک کنید تا نصب شود.

قالب وردپرس را نصب کنید

برای دستورالعمل های دقیق، آموزش ما در مورد نحوه نصب قالب وردپرس را ببینید.

قدرت واقعی وردپرس از افزونه های آن ناشی می شود. اینها مانند برنامه هایی برای وب سایت های وردپرس شما هستند که می توانید برای گسترش ویژگی های آن نصب کنید. با بررسی گزینه ما از افزونه های ضروری وردپرس شروع کنید.

برای وب سایت جدیدتان به کمک بیشتری نیاز دارید؟ آموزش دقیق ما در مورد نحوه ساخت یک وب سایت با دستورالعمل های گام به گام را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تفاوت بین صفحه فرود و وب سایت را بیاموزید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه تبلیغ کسب و کار خود با بودجه و نکات ما در مورد دریافت سریع ترافیک بیشتر به وب سایت خود را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.

پست تفاوت بین صفحه فرود و وب سایت چیست؟ اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.

قدیمی تر

نحوه ایجاد اندازه تصویر اضافی در وردپرس

جدیدتر

نسخه موبایل وردپرس خود را چگونی طراحی کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :