پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهUncategorizedبررسی FATJOE – آیا سئوی بهتری را ارائه می دهد؟

بررسی FATJOE – آیا سئوی بهتری را ارائه می دهد؟

اگر می‌خواهید بازدیدکنندگان را به وب‌سایت تجاری خود بیاورید و آن بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید، باید به خدمات سئو فکر کنید. شرکت هایی وجود دارند که از طرف شما بهینه سازی موتورهای جستجو را انجام می دهند و یکی از آنها همین است FATJOE. این شرکت قول های زیادی می دهد اما آیا آن را انجام می دهد؟ بررسی FATJOE ما را بررسی کنید زیرا ما به همه گوشه ها و گوشه ها نگاه می کنیم تا متوجه شویم.

FATJOE کیست؟

FATJOE ادعا می کند که یکی از بزرگترین آژانس های خدمات لینک سازی و تولید محتوا برون سپاری شده در جهان است.

این شرکت که در سال 2012 تأسیس شد، با بیش از 100 عضو متخصص در بازاریابی محتوا و ایجاد لینک، راه طولانی را پیموده است. این شرکت کمپین هایی را برای بیش از 5000 آژانس در سراسر جهان ارائه کرده است.

آنها سابقه ای مثال زدنی در ارائه به موقع و افتخار به سطح بی نظیری از پشتیبانی مشتری دارند.

این شرکت به خدمات ارائه شده افتخار می کند و معتقد است که یکی از مقرون به صرفه ترین و مقیاس پذیرترین خدمات را ارائه می دهد. به همین دلیل است که آنها a 100% ضمانت بازگشت وجه اگر کاملا راضی نیستید

بنابراین، بیایید نگاهی به آنچه در واقع ارائه شده است بیاندازیم.

FATJOE چه چیزی را ارائه می دهد؟

FATJOE قول ارائه سئوی بهتر را می دهد و آنها این کار را با ارائه طیف گسترده ای از خدمات برای پشتیبان گیری از آن انجام می دهند.

در وب سایت خود، ادعا می کند که آنها “سرویس های SEO ساخته شده برای فروش مجدد” را ارائه می دهند. خدمات آنها به طور خاص برای تیم ها و آژانس های بازاریابی طراحی شده است و آنها ادعا می کنند که بیش از 5000 آژانس و تیم به خدمات آنها متکی هستند.

این خدمات عبارتند از:

 • اطلاع رسانی بلاگر؛
 • ویرایش طاقچه;
 • نقل قول های کسب و کار محلی؛
 • توزیع بیانیه های مطبوعاتی؛
 • اطلاع رسانی اینفوگرافیک؛
 • تقویت ارتباط؛
 • توسعه چند زبانه؛
 • نوشتن محتوا؛
 • طراحی اینفوگرافیک;
 • نوشتن توضیحات وبلاگ;
 • ویدیوی وبلاگ 2.

اکنون بیایید در بررسی FATJOE نگاهی عمیق‌تر به این خدمات بیندازیم.

اطلاع رسانی برای وبلاگ نویسان

ما نگاهی عمیق به خدمات رسانی برای وبلاگ نویسان داشتیم. ادعا شده است شماره 1 خدمات اطلاع رسانی وبلاگ نویسان، اما آیا این است؟

شروع کار آسان است، فقط کافی است روی بسته ای که با نیازهای شما مطابقت دارد کلیک کنید. سپس می‌روید تا جزئیات خود را همراه با تعداد سایت‌هایی که می‌خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، لنگر متن و مواردی از این دست ارائه دهید.

در واقع سه مرحله مختلف برای دسترسی به خدمات وبلاگ نویسان وجود دارد. اینها مرحله فراگیری، مرحله محتوا و در نهایت مرحله قرارگیری هستند.

مرحله فراگیری بخش سفارش است که در بالا توضیح داده شد. مرحله محتوا جایی است که شما طول محتوای مورد نظر خود را انتخاب می کنید. در حالی که می توانید از بین 500 کلمه انتخاب کنید، به خاطر داشته باشید که به نظر می رسد گوگل از محتوای طولانی، بیش از 1000 کلمه حمایت می کند.

FATJOE طیف وسیعی از بسته‌ها را ارائه می‌دهد (نمودار زیر را ببینید)، این بسته‌ها از کم تا پریمیوم پلاس متغیر هستند.

از طریق دسترسی به وبلاگ نویسان، رتبه بالاتری را در موتورهای جستجو به دست آورید

دسترسی به این امکان را به شما می دهد تا محتوای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و کسب رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو محتوای طولانی یک راه عالی برای دستیابی به این هدف است زیرا به شما امکان می دهد یک موضوع را به طور جامع پوشش دهید. این نه تنها به خوانندگان کمک می کند، بلکه گوگل نیز آن را دوست دارد.

در نهایت، مرحله قرارگیری وجود دارد. محتوایی قرار داده شده است که به خوبی نوشته شده و منحصر به فرد باشد و شامل متن و لینک شما باشد.

Outreaching ابزار بسیار خوبی برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو و در نتیجه جذب بازدیدکنندگان بیشتر است و به نظر می رسد FATJOE این کار را بسیار خوب انجام می دهد.

مزایای استفاده از این خدمات حرفه ای عبارتند از:

 • این شرکت فقط مکان هایی را ایمن می کند که آنها واقعاً به آنها دسترسی پیدا کرده اند.
 • پیوندهای شما در جریان محتوا هستند و به طور طبیعی خوانده می شوند.
 • محتوای نوشته شده منحصر به فرد و با کیفیت است.
 • Fatjoe فقط به وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های دارای اعتبار دامنه بالا دسترسی پیدا می‌کند، بنابراین می‌توانید از کیفیت بالای لینک‌ها مطمئن شوید.
 • از قرار دادن تکراری در هر دامنه اجتناب می شود.

مزایای قرار دادن خدمات خود در دست متخصصان عبارتند از:

 • استرس کمتری بر شما و صرفه جویی در زمان نسبت به انجام آن توسط خودتان.
 • شما می دانید که گسترش فقط به سایت های با کیفیت است.
 • سایت ها دارای اعتبار دامنه بالایی هستند.
 • پیوندها در محتوا هستند، نه فقط در پایین در کادر نویسنده.

ویرایش طاقچه

به نظر می‌رسد که سرویس ویرایش طاقچه بسیار شبیه به سرویس اطلاع رسانی وبلاگ نویسان است، زیرا دارای مرحله توسعه، مرحله محتوا و مرحله قرارگیری است.

در مرحله اول، شما به FATJOE URL هدف و متن لنگر را می دهید و تیم در اینترنت برای پست های وبلاگ جستجو می کند. آنها هر فرصتی را بررسی می کنند و سپس با صاحب وبلاگ تماس می گیرند تا در مورد چگونگی افزودن ارزش به پست صحبت کنند.

سپس نویسندگان محتوا، پست‌ها را بهبود می‌بخشند و محتوای با کیفیت مرتبط را اضافه می‌کنند تا ارزش افزوده داشته باشند و پیوند شما را به طور طبیعی در محتوا بگنجانند.

سپس از داشبورد خود به مکان های ویرایش طاقچه نگاه کنید.

خدمات توزیع مطبوعات

هنگامی که محصولات و خدمات جدیدی را در وب سایت یا فروشگاه خود منتشر می کنید، به افرادی که در آنجا هستند نیاز دارید که در مورد آنها اطلاعات داشته باشند. یکی از راه های عالی انتشار یک بیانیه مطبوعاتی است و Fatjoe پیشنهاد می دهد خدمات توزیع مطبوعات.

FATJOE می تواند بیانیه های مطبوعاتی شما را در بیش از 350 رسانه جدید و شگفت انگیز به اشتراک بگذارد 100000 به علاوه خبرنگاران برای ارائه محصول/خدمات جدید شما

این شرکت مدتی خدمات توزیع مطبوعات را ارائه می دهد، از جمله نوشتن خود نسخه و توزیع.

بازبینی نامحدود بیانیه های مطبوعاتی

آنها یک تیم حرفه ای از نویسندگان دارند که در نوشتن بیانیه های مطبوعاتی تخصص دارند. Fatjoe ارائه می دهد، این حرفه ای ها نسخه شما را به صورت حرفه ای و شگفت انگیز می سازند بازبینی نامحدود از بیانیه مطبوعاتی خود تا زمانی که کاملاً از آن راضی باشید.

سپس این شرکت نسخه شما را در سراسر شبکه خود پست می‌کند و شما می‌توانید همه انتشارات و مکان‌هایی که در وب پست شده است را ببینید، به علاوه می‌توانید گزارشی را از داشبورد خود مشاهده کنید.

مزایای استفاده از خدمات توزیع مطبوعاتی Fatjoe عبارتند از:

 • خبر آنلاین فوری؛
 • ترویج طبیعی؛
 • بیانیه های مطبوعاتی حرفه ای نوشته شده؛
 • انتشارات مطبوعاتی منجر به این تصور می شود که شما یک مقام پیشرو هستید.
 • دسترسی به گزارش انتشار برچسب سفید زنده

اینفوگرافیک

بیا با آن روبرو شویم؛ اینفوگرافیک ها تا حد زیادی بازدیدکنندگان را تشویق می کنند تا محتوای شما را مرور کنند، مقالات شما را بخوانند و به خرید ادامه دهند.

FATJOE یک سرویس اطلاع رسانی اینفوگرافیک ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که شما فقط دریافت می کنید لینک های اینفوگرافیک با کیفیت بالا. خدمات ارسال آنها شامل نوشتن یک توضیحات برای همراهی با اینفوگرافیک بین 100 تا 300 کلمه است.

این سرویس همچنین شامل امکان نظارت بر پیشرفت مکان‌ها، به علاوه گزینه صدور گزارش برای برچسب‌گذاری سفید است.

مزایای فراوان استفاده از خدمات اطلاع رسانی اینفوگرافیک این شرکت عبارتند از:

 • هدایت بازدیدکنندگان هدفمند؛
 • احتمال ویروسی شدن اینفوگرافیک ها؛
 • به دست آوردن پیوندهای برند قابل اعتماد؛
 • کسب اعتبار برند

خدمات نوشتن محتوا

می گویند محتوا پادشاه است اما آیا FATJOE سلطان محتوا است؟

خوب، در بررسی FATJOE ما اینطور فکر می کنیم. سریع محتوای با کیفیت بالا برای قیمت گذاری رقابتی وعده داده شده است و باید بگوییم که از قیمت های نقل شده تحت تأثیر قرار گرفته ایم.

محتوا توسط نویسندگان محتوای داخلی نوشته می شود و این نویسندگان توسط بسیاری از نام های تجاری، آژانس ها و SEO ها استفاده می شود.

سفارش محتوا آسان است و می توان آن را با استفاده از داشبورد خودتان انجام داد. به سادگی «سفارش محتوا» را انتخاب کنید، سپس انتخاب کنید که می‌خواهید محتوایتان چقدر باشد، با در نظر گرفتن اینکه گوگل و سایر موتورهای جستجو محتوای طولانی را بیشتر دوست دارند تا محتوای کوتاه‌تر.

فتجو سپس مناسب‌ترین کپی‌رایتر را از میان نویسندگان بزرگ خود انتخاب می‌کند. نویسنده سپس به بررسی و تحقیق می‌پردازد تا بتواند نیازهای خلاصه را برآورده کند و محتوایی با کیفیت بالا بنویسد.

سپس کارشناسان کپی رایتینگ محتوا را تصحیح می‌کنند تا مطمئن شوند که کیفیت بالایی دارد و می‌توانید قبل از امضای آن محتوا را مشاهده و بخوانید.

بسیاری از مزایای انتخاب Fatjoe برای تولید محتوا عبارتند از:

 • محتوای با کیفیت بالا توسط نویسندگان بومی بریتانیا/ایالات متحده نوشته شده است.
 • مقالات با کیفیت مجله;
 • تکه های کوچکی از محتوا تنها در چند روز تکمیل می شود.
 • نویسندگان از نظر تجربه و کیفیت از قبل بررسی شده اند.
 • قیمت محتوا رقابتی است.

آیا باید FATJOE را انتخاب کنید؟

بنابراین، بررسی FATJOE ما وجود دارد. ما نگاهی عمیق به تمام خدمات ارائه شده توسط این شرکت داشته ایم، بنابراین توصیه می کنیم آنها را انتخاب کنید و اگر چنین است چرا؟

این شرکت SEO ارائه می دهد طیف کاملی از خدماتدر واقع هر چیزی که می توانید بخواهید اگر می خواهید بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود جذب کنید و در کنار آن رتبه های بالاتر گوگل را به دست آورید. شما مجبور نیستید یک سرویس تولید محتوا برای محتوای نوشتاری خود انتخاب کنید، سپس باید به دنبال شرکت دیگری باشید که لینک سازی، توسعه و غیره را ارائه می دهد. فتجو همه این کارها را یکجا انجام می دهد.

بنابراین، آیا این شرکت SEO بهتری ارائه می دهد؟ ما اینطور فکر می کنیم و به این شرکت مهر تأیید می دهیم و شما چیزی برای از دست دادن ندارید زیرا 100٪ ضمانت بازگشت پول دریافت می کنید.

نظرات مشتریان FATJOE

در اینجا مشتریان قبلی و فعلی Fatjoe در مورد خدمات می گویند.

قدیمی تر

پنج استراتژی برای سئوی ارگانیک

جدیدتر

نحوه غیرفعال کردن اعلان‌های کاربر جدید در وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :