پشتیبانی

حساب کاربری

فروشگاه ما

همکاری با ما

Blog

خانهوردپرسافزونه وردپرسافزونه وردپرس Akismet
6044089

افزونه وردپرس Akismet

معرفی افزونه وردپرس Akismet

فاجعه اینترنت امروز اسپم است که به کمک افزونه وردپرس Akismet به صادقی قابل حل است. هرزنامه بزرگترین مشکلی است که مدیران سایت باید با آن دست و پنجه نرم کنند. این به این دلیل است که تجربه کاربران در یک وب سایت را کاهش می دهد و کیفیت محتوا را کاهش می دهد. هرزنامه‌نویس‌ها هر روز راه‌های هوشمندانه‌تر و خلاق‌تری برای ارسال هرزنامه به وب‌سایت‌ها پیدا می‌کنند. تنها راهی که وب سایت شما می تواند در برابر فناوری پیشرفته مورد استفاده توسط اسپمرها شانس داشته باشد، استفاده از افزونه های وردپرس مانند Akismet است.

افزونه وردپرس Akismet

Akismet واقعا یک اسکریپت ساده است که به عنوان فیلتر عمل می کند و از نمایش هرزنامه در وب سایت شما جلوگیری می کند. این به طور خاص نظرات هرزنامه را فیلتر می کند که امروزه به عنوان spomment شناخته می شود. سرورهای Akismet می‌توانند با ترکیب اجزای مختلف و اطلاعات جمع‌آوری‌شده از وبلاگ‌هایی که در پینگ شرکت می‌کنند، هرزنامه‌های ما را در سطح بسیار بالایی فیلتر کنند.

نحوه استفاده از آن افزونه وردپرس Akismet

استفاده از  افزونه وردپرس Akismet نسبتاً آسان است. نصب پیش فرض وردپرس معمولاً با این اسکریپت از قبل نصب شده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را از صفحه افزونه فعال کنید. کار بعدی که باید انجام دهید ثبت یک کلید API است. کلید API اساساً به وب سایت شما اجازه می دهد تا با سرورهای Akismet ارتباط برقرار کند.

برای ثبت یک کلید API کافی است در akismet.com/signup ثبت نام کنید. گزینه وب سایت شخصی را انتخاب کنید و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهید داشت. کلید API خود را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل خواهید داد. به صفحه تنظیمات وب سایت خود بروید و کلید API را وارد کنید. Akismet فوراً دست به کار خواهد شد تا “spomment” و ردیابی هرزنامه را در وب سایت شما کاهش دهد و حتی به طور کامل حذف کند.

در صورتی که یک پیام هرزنامه به نظرات سایت شما راه پیدا کند، کافی است آن را به عنوان هرزنامه علامت گذاری کنید و Akismet این عمل را ثبت می کند و در هنگام برخورد با نظرات بعدی، این هوشمندی را به خاطر می آورد.

نتیجه استفاده افزونه وردپرس Akismet

با وجود اینکه Akismet توانسته تا حد زیادی با مشکل “اسپمنت” در وبلاگ ها و وب سایت های وردپرسی مقابله کند، اخیراً به چند مشکل اشاره شده است. اولین مورد این است که ترافیک سنگین روی سرورها گاهی اوقات منجر به اضافه بار می شود. تأثیر این کار این است که گاهی نظرات به سادگی ناپدید می شوند یا رفتار خنده دار دیگری مشاهده می شود. با این حال، در بیشتر موارد این به سرعت حل می شود. نکته دوم این است که Akismet دیگر برای استفاده تجاری رایگان نیست. کسب و کارها باید بسته به اندازه و نیازهای کسب و کار، مبلغی بین 5 تا 100 دلار در ماه بپردازند.

قدیمی تر

لیست بهترین قالب های وردپرس 2021

جدیدتر

تعمیر و نگهداری سایت وردپرس: نکاتی برای تعمیر و نگهداری سایت وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری
دسته بندی محصولات
دنبال کردن :